Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda90, Módosítva: 2012. március 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Rögzíti a körömlakkot, biztosítja a manikűr tartósságát, erősíti a körmöket és intenzívebbé teszi a csillogó hatást.

Makkancs

2013. július 14.

Az új kis kedvencem fedőlakk téren :) mert gyorsan szárad, és mégis atom tartós! Egy 50%-os kuponnal vettem, de azt hiszem teljes áron is újra fogom venni. Egy egész hetes nyaralást kibírt egy élénk lakk tetején. Az első 3 napban tökéletes volt, aztán pedig csak a végek koptak meg. Nagyon elégedett vagyok vele! Eddig ilyen hatást csak a crystal nails 2in1 lakkja ért el nálam, de az jóval lassabban szárad - viszont kicsit tovább tartja a fényét - .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

2013. június 27.

Én nagyon szeretem, mióta használom sokkal szebb és erősebb lett a körmöm:) És a lakkok is sokkal tartósabbak vele:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

KvamurLamur

2013. május 12.

UPD.:Csillagos ötös! Nem repedeznek be a lakkok, ha ezt használom alaplakknak, sokkal lassabban kopnak. Több márkával is megpróbáltam, és ez az eddigi legjobb alaplakkom.

Nálam éppen tesztfázisban van, most használom harmadjára. Nekem nem buborékosodott fel, és nem pattogzott le eddig. :) Flormar lakkot kentem az alapozó- és fedőréteg közé, lerobbanthatatlan volt. Eddig tetszik, de jövök updatelni biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Lujza1104

2013. március 17.

Én kifejezetten elégedett vagyok ezzel a termékkel, bár nem igazán szoktam lakkozni a körmöm, éppen csak egy átlátszó erősítőt kenek rá. Arra ez tökéletes. Én szeretem, eléggé fénylik, de azért mégis diszkrét és nem kell sokat bíbelődnöm vele, mert sokáig fennmarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

kisviol

2012. május 1.

Nekem semmi bajom ezzel a lakkal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Nekem semmi bajom ezzel a lakkal!

animoni

2012. április 25.

Nem teszi tartóssá a körömlakkot, és rengeteg idő még megszárad. Nem éri meg sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

linda90

2012. március 28.

Alaplakknak katasztrófa... felbuborékosodik mindig és egyáltalán nem lesz tartósabb a lakk... semmiféleképpen sem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK