Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: sunnysideup, Módosítva: 2012. március 13.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Calo(z)

2011. szeptember 18.

Nagyon jó termék, szeretem használni, mert nagyon könnyű a textúrája, nem ül bele az apróbb ráncokba és könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

the

2011. augusztus 23.

Én sminkalapnak használom. Tökéletesen kiegyenlíti az arcbőröm és tartósabb a sminkem amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

fancsol

2011. augusztus 12.

Sminkalapnak szerintem jó, de nem a legjobb, viszont szemhéjalapnak jól bevált! a színeket nem változtatja, de egy hosszú nap után sem ülnek a gödrökbe. Ja, 380 Ft-ért vettem leárazva a Rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

fagnes1985

2011. március 21.

Kombinált bőrtípusom van, ezért gyakran fénylik a bőröm, főleg a t-vonalban. Sajnos pár óra elteltével ennek a terméknek a használata után is kifénylett. Nekem nem jelentett igazi megoldást a problémámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

sunnysideup

2011. március 5.

A bőröm napközben mindig átfénylett, ezért kipróbáltam ezt a mattító sminkalapot. Nagyon tetszik, tényleg nem fénylik át a bőröm, még egy egész napos rohangálás után sem. Nagyon kevés elég belőle. A címke azt ígéri, hogy kisimítja az arcbőrt és összehúzza a pórusokat. Én ilyesmit nem tapasztaltam, de a mattítással teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.