Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2011. október 3.

Gyengéd ásványi alapú púderalapozó, ami alapozó és púder összetétele alkot és tökéletesen illeszkedik a bőrhöz. 96 %-ban természetes ásványokat tartalmaz, amely tökéletesen szétárad a bőrön és nem tartalmaz mesterséges színezéket. Elfed mindenféle bőrhibát, ez által az eredmény egy tökéletes kinézetű, természetes bőr! Illatmentes.

abreka

2013. szeptember 22.

Ez szerintem egy nagy tévedés volt a márkától. Valóban sokáig kitart, de a csomagolása miatt használhatatlan. Alapozó fölé teszem néha púderként, magában nem fed jól és nem lehet egyenletesen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Natalka

2013. augusztus 6.

Akkor vettem, amikor beszereztem hozzá azt az ecsetes, ásványi alapozóját ugyanebből a termékcsaládból. Azzal még úgy-ahogy meg voltam elégedve, de ez... Nekem sem jött be a színválaszték, sikerült egy jó sötét árnyalatot levadászni a hóka bőrömre, de nem is nagyon volt világos a színpalettán :/ emiatt ritkán is használtam, tehát a hosszú távó hatásairól a bőrömre nem tudok beszámolni (okozott-e pattanást, irritációt, ilyesmit). Nem fed jól, és nehéz egyenletesen felvinni az ecsetjével, mert az meg szörnyen bumfurdi és kemény szálú. Utazáshoz viszont azért be szoktam dobni a táskámba, pár napig kibírom ezzel a nyaralás alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

kisenikoke

2013. július 27.

Először is a véleményen róla, hogy hihetetlen sokáig kitart. A kivitelezésének logikáját ugyan értem, de olyan sprőd az ecsete, hogy nekem ez nagyon nem jött össze vele. Nem vette fel az anyagot, így minduntalan nyitogatnom kellett a tégelyt. Ahogy a tégelyt pedig kinyitom és bele akarom mártani az ecsetet, az ecsetből a beletapadt alapozó kijön.
Szerencsére a végére már kitapasztaltam, hogy milyen technikával tusom használni, hogy elhasználhassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

vador

2012. augusztus 12.

Életem első alapozója volt, annak rendje és módja szerint rossz színt választottam belőle, abban az időben, amikor naiv, sosem sminkelő tinilány voltam és még beauty blogok se nagyon voltak. Szegény annyira sötét volt, hogy csak nyáron, több árnyalatot barnulva tudtam használni. Azóta persze megismertem olyan misztikus dolgokat is mint a kontúrozás és szemsmink széleinek eldolgozására is használok belőle, tehát télen is rájárhatok. Mindenképp mellette szól, hogy kompatibilis az én érzékenykedő, pattanásra, mitesszerre hajlamos bőrömmel is és púder létére egész tisztességesen fed. Negatív, hogy nem gondolnak a világos bőrűekre és inkább csak sárgás alaptónuson működnek. Bár a csomagolás elsőre nagyon praktikusnak tűnhet, sajnos az ecset egy szobafestőpemzli kidolgozottságát és egy cirokseprű finomságát ötvözi, így csak a helyet foglalja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Yndre

2012. március 11.

Az ecset nagyon műanyag és szúrós. Az alapozó nekem nagyon nehéznek tűnik a bőrömön, de mégsem fed megfelelőn és az illata is elég kellemetlen. A legvilágosabb árnyalatot választottam ami az én fehér bőrömön konkrétan narancssárga volt. Nagyon rossz minőségű, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

cz.szilvia

2011. december 14.

Végeredményben nekem bevált,az ecsete nagyon kellemetlen tapintású,szúr és lehetetlen vele egyenletesen eldolgozni a púdert. Más púderecsettel használva szép fedést biztosít,szépen elfedi a bőrhibákat,de semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.