Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: melange, Módosítva: 2012. december 11.

Akár 24 órán át fenn marad a bőrön.

Vicus

2014. május 1.

Ismételni tudom csak az előttem szólót, hogy tényleg az a semmi extra púder, fed, mattít, de csak egy ideig. Nekem is tetszik a csomagolása, plusz pont benne a tükör. Én is akciósan vettem, amúgy drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

toxicdoll

2013. március 15.

Én leárazva vettem meg kb. 1000-1500 Ft-ért. Azt az árat megérte. Praktikus, hogy tükör is van benne, nekem tetszik a csomagolása is. Maga a púder: semmi extra. Fed, egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.