Astor

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2015. október 28.

Kategória:   Sminkek szájra

Az egyedi, visszhúzható ferde hegy megkönnyíti a precíz, hibátlan felvitelt. Nem kell hegyezni! Teltebb, teljesebb ajkak.

noemikolosa

2023. január 9.

Kedvenc szájkontúr ceruzám, Colourpop-osoknál is jobban bevált.
Sajnos már nagyon nehéz rátalálni, félek hogy már nem gyárták

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Kedvenc szájkontúr ceruzám, Colourpop-osoknál is jobban bevált.
Sajnos már nagyon nehéz rátalálni, félek hogy már nem gyárták

adriabiro

2018. július 28.

400 azaz négyszáz forintért vettem dm-ben. IMADOM. Tartos. Eros fedese van. Tényleg matt. Mi kellene meg?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Reance

2018. február 10.

Kontúrceruzát kerestem az olcsóbb kategóriából, bár félve, de elnéztem a drágább termékek polcaihoz is. Nagy volt az öröm, hiszen 850ft-ra volt leárazva a Rossmannban, így rögtön kaptam is le, szerencsére pont olyan árnyalatban volt, amit szerettem volna. 002 Full of red árnyalatát vettem meg, nagyon szeretem, baromi tartós lesz általa a rúzs. Nem mondom, hogy teljes áron nem érné meg, de akkor biztos dilemmáztam volna rajta. Viszont kezdek rájönni, hogy jobb dolog drágább termékekbe befektetni, hiszen elég sokáig kitartanak és boldogítanak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

jkrisztie2

2017. március 9.

Silky rose tetszett meg nagyon, Glamour napokon kettőt is vettem. Viszonylag tartós, matt, se nem túl kemény, se nem túl puha, pont megfelelő az állaga. Egész szájon alkalmazva is nagyon jól mutat, szép telt ajkakat eredményez. Könnyen, precízen lehet vele dolgozni, kitekerős, így nem kell a felét hegyezéssel kidobni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 9.

majoreszternora90

2017. február 16.

Klassz! Nekem is Silky Rose van, gyönyörű a gyöngyházfényű rúzsommal is, lehet, veszek még egy tartalékot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

izabella73

2016. december 10.

Gyönyörű a színe,nagyon tartós ,szép kontúrt ad.Egész szájra felkenve pedig olyan mint egy jobb fajta matt ajakrúzs.Sajnos a színe nem áll jól nekem,de hát ez nem a termék hibája...mert amúgy maga a szín nagyon szép / rosewood/.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

jettaplb

2016. szeptember 29.

005 Sweet tiffee és a 006 Dulce chocolate színek vannak meg. Tegnap vettem a müllerbe. Direkt kitekerőset kerestem, amit nem kell faragni. 1695 ft/db. Színbe is ilyeneket kerestem, főleg a chocolate színt imádom, igazi őszi szín. Az állagúk nagyon jóóóók, szépen felvihető, eldolgozható ha szükséges. Tartósak!!!! I M Á D O M! Eddig az essence kontúrceruzáit használtam, de nem lehet őket faragni.....-.- Áttérek ezekre, szépen lassan az összes színt betankolom magamnak. (L) 5*****************************************

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

orsisro

2016. szeptember 3.

Imádom! 001silky rose árnyalat van meg és gyönyörű, szuper matt és tartós :) olajos ételtől nyilván kopik, de minden mást szépen bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.