Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. november 22.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szem alatti sötét karikák és pattanások elfedésére is használható stick korrektor. Olajmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mrs.imperator

2016. október 23.

Pár száz forintért találtam a Rossmannban leértékelve, lecsaptam rá mert szeretem a tekerős, nem ecsetelős korrektorokat. Praktikus csomagolás, táskában a helye :) Jó színe van, jól fed,könnyű eloszlatni, tartós. Eredeti ára nem tudom mennyi de így egynek elment nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 23.

firea

2013. március 27.

Nekem nem ez a kedvencem, nem volt olyan jó, mint az előző (Rimmel). Lehet, hogy nem találtam el a színét... Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 27.

adrienn.spaitsne

2013. február 17.

Ez borzasztó, hogy nem tudom újravenni, talán még találok valahol utolsó darabokat. Kellően puha, jó a színe, fed és nagyon tartós is, csak púderrel is hordható. Ez volt a kedvencem, remélem, majd kitalálnak helyette valami hasonló jó minőségű terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

clau1708

2012. december 31.

99 ért vettem a rossmannban. soha nem volt még astoros korrektorom de gondoltam ennyi pénzért nem hagyom ott. mivel a őröm nem problémás igy én csak szem alatti karikákon használom. de azokat inkább halványitja mintsem elfedi. a mindennapokra viszont ez tökéletes igy nem is bánom hogy nincs erős fedése. és ha fixálom egy kis puderrel nem ül be a ráncokba és tartós marad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

bridget

2012. szeptember 25.

Én nagyon szerettem, sajnálom hogy már nem gyártják. A pattanás utáni piros foltjaimra és a szemem alatti karikákra használtam. Gyorsan fogy az tény, de akinek nem kell erős fedés annak csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

CherryBlossom

2012. július 25.

Én is a Rossmann-ban szereztem be, össz-vissz 250Ft-ért. A 001-es árnyalat van meg, ami valóban kicsit sárgás tónusú, de számomra még épphogy használható. A szemem alá egyáltalán nem jó, az apróbb bőrhibákra, piros foltokra megfelelő. Krémes az állaga, kicsit talán túlságosan is, és emiatt úgy érzem, gyorsan fogy. (Talán a meleg miatt olvadósabb?) Perfect Stay-nek nem mondanám, azért el tud mászkálni :) Mindenesetre nem egy rossz korrektor, nem tartom rossz vételnek. De részemről eddig nem 100%-osan újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

agirika

2012. június 11.

az előttem szólóhoz hasonlóan megvettem a rossmannban, gondoltam egy próbát megér....nos, a helyzet a következő: szem alatti karikákra egyáltalán nem jó,beül az apróbb ráncokba,összecsomósodik és az összhatás valami borzalmas lesz,arról nem is beszélve,hogy nem könnyű vele dolgozni,elég nehéz szépen bedolgozni a bőrbe.viszont!!! az apróbb bőrhibákra,kisebb pattanásokra kifejezetten jó!szépen elfedi őket!!
azért örülök,hogy megvettem,a kisebb bőrhibáimra jó lesz,viszont annak még jobban örülök,hogy nem teljes áron jutottam hozzá:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

krekuci

2012. június 7.

499 ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban:) A 03-as árnyalat nyárra pont jó lesz. Jól fed és tényleg tartós, szépen el lehet dolgozni. Örülök neki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

zuleica

2012. május 25.

Meglepően tökéletesen fed és tartós. Ugyebár egy korrektortól ez lenne a minimum, de a legtöbb ebben az árkategóriában egy kukába való, ócskaság, amit hiába ken fel az emberlánya, inkább ront a helyzeten, vagy kellemetlen meglepetésként elmászik, színt vált, stb. Na ez a korrektor kellemes csalódás, olcsósága ellenére szinte hibátlan. Sikerült a bőrömmel teljesen megegyező árnyalatot találnom, pár pötty, egy kis púder és minden, amit éppen nem tartok kívánatosnak, eltűnik. Varázslat. Könnyű eldolgozni, nem igényel különösebb pepecselést, szemfényvesztő bűvésztrükk. Az alapozóm utálja is és féltékenykedik, mert rohanós napjaimon szabadságra küldöm miatta. Tartósságát befolyásolja, hogy milyen hidratálókrém van alatta, de ezzel nem mondtam semmi okosat. A stift elég gagyi, a külső kupak alatt puha műanyag, összenyomható és a stick torzulását okozhatja. A matéria pedig olvadozásra valóban hajlamos. Összegezve: ennyiért, ennyi jót más korrektorról sajnos nem tudok elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 25.

macskajaj

2012. május 11.

Minden árnyalata sárgás, púderrel sem tudtam használni, egyáltalán nem tartós, nem lehet szépen eldolgozni, egyszóval: nekem nagyon jött be, nem veszem meg többet, az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.