Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Astor gyorsan száradó körömlakkja.

nikk12

2012. február 2.

205-ös árnyalat van meg és imádom! A 45 másodperc nem igaz, de az tény, hogy gyorsan szárad. A tartóssága megfelelő: lehet, hogy a csillámok miatt, vagy tényleg ennyire jó?!, de ami biztos, hogy nekem egy hétig bírja, akkor is azért szoktam lemosni, mert megunom, hogy egyszínű :-) Lapított ecsete van, nagyon könnyű vele dolgozni. egy rétegben is megfelelően fed, két réteget a megszokás miatt kenek fel, de nem kéne. Nagyon szép színekben kapható, biztosan fogok még venni, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

godori

2012. január 19.

Az astor körömlakkjait nem szeretem mert az árukhoz képest nagyon gagyik. Volt hogy az első használat után dobhattam is ki mert annyira csúnyán fedett, de ez a quick & go egészen használható én az essence lakkokhoz tudnám hasonlítani csak az ára annak többszöröse úgy hogy én nem venném meg újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Ayla

2011. december 11.

Gyorsan szárad, tartós és gyönyörű színekben kapható. Az ecsete nagyon praktikus kiképzésű, extra gyors felvitelt tesz lehetővé - talán ez a lakknak az a jellemzője, ami miatt a leginkább szeretem. Top coat nélkül kb. 3-4 napot bír ki (de természetesen mosószerbenyúlkálás mellett), fedőlakkal viszont akár 5-6 napot is, ami nálam szuper eredménynek számít. Jelenleg a kedvenc lakkom, ebben az árkategóriában szerintem magasan a legjobb. Bátran ajánlom mindenkinek és biztosan veszem még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 11.

annapanni

2011. november 19.

Az első bordó lakkom ez volt, nagyon szerettem. Ma már nem venném, mert ugyanúgy lekopik a köröm végénél mint mondjuk a Manhattan, csak ez drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 19.

gabbancs

2011. november 4.

Egy vörös árnyalat van meg, és imádom. Gyorsan szárad, 2 rétegben kifogástalan, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

Aimée

2011. október 25.

342-es árnyalatú van belőle, és imádom. Pillanatnyilag ez a kedvenc lakkom. Az ecsettel nagyon könnyű bánni, gyorsan szárad, és sokáig tart. Nagyon szép színekben lehet kapni, az, amelyiket végül megvettem, már az üvegben tetszett, de felkenve még szebb színű volt. Alkalmakra szoktam viselni főleg. Az ára is jó, biztos, hogy fogok venni más árnyalatban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

Calo(z)

2011. szeptember 18.

A világos rózsaszín sajnos gyalázatosan rossz - óriási csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

A világos rózsaszín sajnos gyalázatosan rossz - óriási csalódás volt.

sisu69

2011. június 1.

Nagyon tetszik, hogy széles az ecsete, így sokkal egyszerűbben lehet felvinni a lakkot a körmökre. Szépen terül és viszonylag tartós is, nekem kb. három napot szokott kibírni. A színskálája nem túl széles és klasszikus színekből (vörös, bordó, rózsaszín, mályva, gyöngyház...) áll, de szerintem bárki talál magának belőle egy-két tetszetős árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 1.

erdeim

2011. május 30.

Nagyon jó körömlak! Ez biztosan nem pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

Nagyon jó körömlak! Ez biztosan nem pénzkidobás!

morning_glory

2011. május 11.

Tényleg gyorsan megszárad, még a második réteg is, és ellentétben a többi lakkal, ezt lassan 4 éve használom, és még mindig nem száradt be. Emellett azt vettem észre, hogy ápolja (vagy legalábbis erősíti) a körmömet, ami pluszpont. Kár, hogy 2-3 nap múlva elkezd kopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 11.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK, Citral, Litsea Cubeba (May Chang) Oil
Színezékek: CI 60725

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)