Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Astor gyorsan száradó körömlakkja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

babypuppy

2015. január 6.

Nekem ez A körömlakk! 4-5 napig teljesen repedésmentesen csillog, könnyen felkenhető, és gyorsan szárad. Rengeteg körömlakk kipróbálása után végre megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Madi

2014. december 28.

203 - gyöngyházfényű lakkot vettem meg, imádom. Az Astor lakkok nekem mindig beváltak, imádom az ecsetüket és a körmömön ezek is bírják legtovább. A jelenlegi darabbal sincs másképp, nem kopik a fénye sem, pedig ennél nem használtam fedőlakkot. Baromi gyorsan szárad. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

tsuru

2014. október 20.

A körömlakk jellegét imádom, a színt nem teljesen. Fehér körömlakkot kerestem, de végül leárazáson ezt vettem meg (376-os világos rózsaszínt). Az ecset lapos, könnyen használható, a lakk hamar megszárad és 4 nap után is töretlenül a körmömöm maradt (bár kicsit kopott a színe), amikor leszedtem, h egy másikat kipróbáljak. Megjegyzem, rögtön acetonozás és kézmosás után kentem fel, amikor a körmeim szikkadtak voltak. Két rétegben vittem fel, valamennyire áttetszett. Tutira másik színt is beszerzek (remélhetően ismét leárazáson).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Marcsus

2014. október 12.

Anyánál próbáltam ki a piros árnyalatot, hosszú hónapos műköröm-eltávolítási procedúra után. Amit észrevettem, hogy gyorsan szárad, bár -nyilván- nem annyira, mint ahogy ígéri. Két réteg már szépen fed, bár én ráhúztam még egy harmadikat is. Külön jó, hogy nem érzékeny se párnára, se ágyneműre, nem maszatolódik (sajna nem egy lakkal fürödtem már be, amelyik száradás után elcsúszott a helyéről, mondjuk amíg aludtam). 2-3 nap után kezdett lekopni, majd némelyik körmömről darabokban vált le... Bár ez nem a legjobb eredmény, de tekintettel arra, hogy sok lakkom még ennyit sem bír, megérdemel egy 4-est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

nreni55

2014. július 1.

Tartós, gyorsan szárad, szép színek. Tökéletes!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Tartós, gyorsan szárad, szép színek. Tökéletes!!

skorpió

2014. június 30.

Néhányszor már csalódtam Astor lakkban, így nem szívesen veszem. Teljes áron pláne nem. Azonban akciós volt a Müllerben, így az ára elcsábított.
202 az árnyalat neve, a színe tejes fehér egy kis nude beütéssel.
Francia manikűrhöz tökéletes. Egyetlen rétegben szép fényt ad a körömnek, nem csíkozódik, és valóban pikk-pakk megszárad. Szinte nem is látszik, hogy ki vagyok lakkozva, csak egészséges fényben tündökölnek a körmeim. Bevallom, több rétegben sosem próbáltam, akkor használom, amikor nagyon sietek, és csak egy lehelet fedést és fényt szeretnék adni a körömnek. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 30.

202 az árnyalat neve, a színe tejes fehér egy kis nude beütéssel.

Jxojxi

2014. június 24.

Nekem egy sárga volt meg (mivel kidobtam). Szörnyen csíkozott, két rétegben sem fedett, csak azért nem adok neki egy csillagot, mert tényleg gyorsan megszáradt, az ecsetét pedig imádtam. Majd egy sötétebb színt még kipróbálok, hátha csak a halványsága miatt nem működött, addig viszont nem érdemel többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

momo

2014. június 18.

Egy ideig nem veszek másmilyen lakkot. Perfekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

Egy ideig nem veszek másmilyen lakkot. Perfekt.

lucimuci77

2014. június 4.

Nekem sajnos nagyon nem vált be ez a körömlakk..Egy nude árnyakatom van belőle. A boltban nagyon megörültem neki,mert gyönyörű színe van.Azt gondoltam,hogy mivel ez egy jó márka,a lakk is jó lesz,de tévedtem.Nagyon nehezen szárad (nem tudom hány óra múlva,mert1,5 óra után lemostam) Gyurmaszerűen válik le a körömről.Nagyon nehéz felvinni,de ha nagynehezen sikerül,akkor sem elég 1 réteg,mert nekem 3 sem fed rendesen. Ennyi pénzért én nem ezt vártam.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

Moonlight

2014. március 2.

Egy korallos-narancsos árnyalatom van. Nagyon szép színe van. Úgy gondolom árnyalat függő,hogy mennyire jó a fedése,ebből nem elég 1,de a végeredmény nagyon szép, kicsit metálos. Az ecsete tényleg jobb,szeretem a laposakat,könnyebb dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK, Citral, Litsea Cubeba (May Chang) Oil
Színezékek: CI 60725

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)