Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Astor gyorsan száradó körömlakkja.

csilluu95

2014. február 3.

A leggyorsabban száradó körömlakk, amit eddig kipróbáltam. Ha este festem ki a körmeimet, reggelre is ugyanolyan szép marad. Egy rétegben is szépen fed, és nagyon tartós. Az ecsete is nagyon jó, gyorsan ki lehet vele lakkozni a körmöket. Ajándékba kaptam, az ára miatt nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

dalena1994

2014. január 4.

Nekem rózsaszín van és nagyon jó!! Tetszik az ecsetje de a színe is 1 rétegben is elég!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

pariah

2013. november 9.

eléggé elégedett vagyok vele, vagyis csak voltam, mert átváltottam a megosztó bourjois 10 days-re :)
sokat elhasználtam, a végéig szuper volt, nem sűrűsödött.

fut épp egy hirdetésem az egyik "aprós" oldalon, van köztük ebből a lakkból is, ha valakit érdekel, írjon nyugodtan, itt nincs reklámozás :) ldk.szb @ gmail . com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 9.

sokat elhasználtam, a végéig szuper volt, nem sűrűsödött.

solveig

2013. október 29.

A legjobb körömlakkom :) Imádom. Az ecset tökéletes, a színek szépek, élénkek, nem kopik gyorsan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

SzandrASD

2013. október 17.

IMÁÁDOOM!! 101-es pirosat vettem meg,hihetetlen gyönyörű színe van,nem kell többször átkenni,első húzásra is szépen eloszlatja a körömlakkot,tényleg gyorsan szárad,nagyon tartós! Emellett nagyon régóta meg van és nem száradt be,nem sűrűsödött be! Csak ajánlani tudom! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

mrs.imperator

2013. október 15.

Nagyon jó kis lakk, gyönyörű mélyvörös színben vettem meg, az ecsetkéje is piros pont, hiszen nagyon könnyű vele felvinni a lakkot, anélkül hogy összekennéd az ujjaid vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Cserkomuffin

2013. szeptember 28.

Egyenlőre egy lakkom van ebből a kiadásból,de maradéktalanul meg vagyok vele elégedve. 240-es számút vettem meg, nagyon szépen fed, nem buborékos, 4-5 napig simán fent marad mindenféle munka mellett. Mindenképp megérdemli az öt pontot.

cserkomuffin.blogspot.hu

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

cserkomuffin.blogspot.hu

rata.sum

2013. szeptember 3.

Fényes barackszínt vettem, de jaj, minek?! Az ecset szerintem rémes, a lakk nagyon csúnyán, egyenetlenül terül. Szerencsére csak lábkörömre kentem, ott elmegy, mert nincs annyira "szem előtt", de a tudat zavar, hogy nem szép a festés a körmömön. :( A fénye egyébként nagyon szép. Lehet, hogy a gyors száradás miatt kell a sűrűbb állag, de ezzel így nem tudok szépen dolgozni. Inkább száradna kicsit lassabban és akkor talán kézen is vállalható lenne. Bánom, hogy megvettem, már látom, hogy további használat nélkül két év múlva ki fogom dobni a francba, mert beszáradt. ;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

floracska6

2013. szeptember 1.

Múlt héten kaptam a 321-es árnyalatot és nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nagyon gyorsan szárad (tényleg egy percen belül!) valamint tartós, szerintem 5 napon keresztül simán bírja! Szerintem más színekben is be fogok rá ruházni a jövőben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Benita

2013. augusztus 27.

Múlt héten vettem meg a 362-es árnyalatot, mert már égen földön kerestem a tökéletes nude lakkot. Épp' most kentem fel: a színe teljesen levett a lábamról, 2 rétegben szuperül fed, nem csíkos, viszonylag gyorsan szárad. Viszont nekem nagyon kiemeli az egyenetlenségeket a körmömön, ez nem tetszik benne... A tartósságáról még nem sokat tudok írni, eddig 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK, Citral, Litsea Cubeba (May Chang) Oil
Színezékek: CI 60725

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)