Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Astor gyorsan száradó körömlakkja.

ludvnora

2013. május 18.

Nem pattog le, könnyű szépen kifesteni vele a körmöm, és a színek.. Gyönyörűűűek! :) Nagyon jó ez a lakk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Lassunyuszi

2013. április 26.

Egy pink és egy pezsgő színű van meg belőle.
Elég könnyű velük dolgozni, ami főleg a pezsgő színűnél meglepő. mert az ennyire csillámos színek általában csíkozódnak. Ez nem. A pink 2, a pezsgő 3 rétegben fed tökéletesen. Aki ügyesebb, lehet, hogy megoldja kevesebből is.

A pink színét imádom, most, hogy kisütött a nap jöhetnek az élénk színek :)

Az ecset jó, az üvegcse aranyos, az ára nem vészes...annyira. Még nem tudom a tartósságát, mert tegnap kentem fel, alap, plusz fedővel, de nem hiszem, hogy gond lenne vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Egy pink és egy pezsgő színű van meg belőle.

A pink színét imádom, most, hogy kisütött a nap jöhetnek az élénk színek :)

h.ancsi89

2013. április 24.

volt egy csillámos rózsaszínes belőle régebben,nagyon tartós volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

volt egy csillámos rózsaszínes belőle régebben,nagyon tartós volt

vandino

2013. március 31.

Nagyon jó! Egy réteg is elég lenne, de két rétegben is pillanatok alatt megszárad. Négy nap után is csak a körömvégeimről volt lekopva. Egyáltalán nem pattogzik le. Viszont a színek nekem annyira nem jönnek be...Inkább 2 alapszínt vettem, mert szerintem inkább az idősebb korosztályt célozza pl az essence lakkokhoz képest. Akciósan teljesen megéri, amúgy nem nyúltam volna érte sajnos...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Bogirl*

2013. március 23.

Óriási meglepetésben volt részem ezzel a körömlakkal. Bármilyen márkájú lakkot próbáltam eddig 2 napnál tovább egy sem bírta, alaplakk, fedőlakk ide vagy oda. Ez 5. napja van most a körmömön és még mindig simán vállalható, pedig nem használtam alapot, csak egyből ezt, majd a végén fedőlakkot (essence). Szóval ez nálam bizony nagy csoda, hogy egy körömlakk 4-5 napig simán bírja. Na jó, ma már leszedem, mert a körmöm végén már picit jön le a lakk, de amit még sosem tapasztaltam: zavaró, ahogy nő a körmöm és az nem színes. Szóval ahelyett, hogy nagyobb darabokban pattognak le a lakk a körmömről már a 2. nap, ahogy ez más lakkoknál szokott lenni, csak a végéről tűnt el egy icipicit 5 nap után.
Kicsit ugyan drága, de úgy gondolom, megéri beszerezni belőle néhányat. Most van vagy 20 lakkom, de 3-mal ha igazán elégedett vagyok, már sokat mondok lehet.. Úgyhogy ki fogom dobálni őket és ezek után inkább lesz csak 2-3 lakkom, de az legyen jó minőségű, tartós, szép színű, mint pl. ez is.
Nekem a zöldes árnyalat van meg, a 325-ös, ez egy rétegben is nagyon szép élénk szín!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

applepopsicle

2013. március 16.

Gyorsan szárad, nem csíkoz. Egyedül a színével nem vagyok teljesen megelégedve. Az üvegben sokkal sötétebbnek tűnik a 17es árnyalat annál mint amit aztán a körmömön kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Dana1983

2013. március 6.

Régebben sok ilyen lakkom volt, aztán olcsóbb lakkokat vettem (Essence stb.), de most visszatérek ehhez. Hiába egy kicsit drágább, de sokkal tartósabb, nagyon szépek a színei, két rétegben jól fed, hamar szárad, tetszik az ecsete, nem lesz csíkos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

anett76

2013. március 6.

Imádom! Én is akciósan vettem, így mégjobban megérte. Többen megkérdezték zselés lakk-e, annyira szép a fénye, és a terülése. Mondjuk észre vettem, h az sem mindegy milyen fedőlakkal használom, nekem a tuti befutó rá az Esssence BTGN top sealer. Nagyon gyorsan szárad, nem lehet pötymörögni festés közben :) Szeretem a széles, lekerekített ecsetét is, nem kenem vele össze annyira a körömágyat. Ja, és már négy napja fent van, hibátlanul, még csak nem is kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 6.

bambi023

2013. február 27.

CSatlakozom az előttem szólókhoz. Én is a jelenlegi akcióban vettem, egy rétegben is egyenletesen fed, de nekem kicsit átlátszó, két rétegben tökéletes, nagyon gyorsan szárad, képtelenség belenyúlni. Eredeti árán nem venném meg, de így örülök neki, tartósságáról később írok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Ksari

2013. február 26.

A spirállal együtt vettem 1500 Ft-ért. Nagyon tetszik, tényleg egy szempillantás alatt megszárad, és utána nem lehet belenyúlni sem. Az ecset tökéletes, szépen lehet vele lakkozni. 1 rétegben is nagyon jól fed, de valamiért én minden lakkból 2 réteget szoktam kenni. Fedőlakk nélkül is szép a felülete. A szín is gyönyörű amit választottam (6-os árnyalat, rózsaszínes). A tartóssággal van egyedül problémám, sajnos pár nap után (2..) lepattogzott több körmömről is, de ezért nem vonok le pontot, mert az ára jó volt, és mert amúgy is gyakran lakkozom a körmöm, hamar megunok egy színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK, Citral, Litsea Cubeba (May Chang) Oil
Színezékek: CI 60725

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)