Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. szeptember 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Blackxentric

2016. május 5.

Pár száz forintért vettem nagyon régen a dm-ben. Az enyémnek nagyon jó az illata és imádom a színét. Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

abreka

2013. szeptember 22.

Jól illata van. Vizes hatása van és szépen csillog. Első rúzsaim között volt, azóta jobban szeretem a mattabb hatásúakat. Ez a fajta nem valami pigmentált, de egy sima nappali sminket feldob. Nem rossz, de nem lett a szívem csücske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

dsophie88

2013. augusztus 8.

Valami 200 Ft-ért vettem kb. egy éve a Rossmannban, ennyi pénzért nagyon jó vásár volt. Természetes, de lehet erősebben is felvinni, majd kiegészítem, hogy melyik szín is van meg.
Az enyémnek nincs rossz íze, nem lehet, hogy aki az ízére panaszkodik, annak már kezd megromlani ? :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Lara5

2013. augusztus 7.

Jaj de imádom! Van még ebből a rúzsból? nagy bánatomra sehol nem találtam:(
Olyan szép tartós színe van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Jaj de imádom! Van még ebből a rúzsból? nagy bánatomra sehol nem találtam:(
Olyan szép tartós színe van

indingo

2013. február 15.

Borzalmas íze van. Keserű lesz tőle az ember szája-íze. A szín, állag jó lenne, de az ízzel nem tudok megbarátkozni. Szép kékes-lilás apró csillik vannak benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

WaterLily

2012. október 9.

Ajándékba kaptam egyet, sajnos nem lett eltalálva az árnyalat, mert valami iszonyat ronda pirosas volt, ami nagyon mű és olcsó hatást keltett a szájamon. Az íze is förtelem, így nem lettünk jó barátok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

Judiit

2012. augusztus 1.

Most vettem elő ezeket a rúzsokat, mert szerintem nyárra tervezték :) Színe nem sok van, viszont csillogás annál több. Megspórolom vele a szájfényt. Kb 2-3 órát bír a számon. Íze tényleg keserű, tehát az emberben nincs késztetés, hogy lenyalogassa :D Amit még észrevettem, hogy szörnyen olvad. Összességében viszont elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 1.

bendee91

2012. május 20.

Ket szin tulajdonosa vagyok. A 030-as Nude es a 034-es Sunshine atnyalatok vannak meg.
A Sunshine nem igen tetszik, de a Nude az szep barnas..de olyan termeszetes... A ruzs jo kremes es fenyes...kellemes viselet.
De a csomagolas szornyu..nagyon gagyi ez a szin.:)
Meg egy szin van, ami tetszik, de az tesome...na az nagyon gyonyoru...:) Sajna nem az enyem..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

De a csomagolas szornyu..nagyon gagyi ez a szin.:)

kemenysepro

2012. március 23.

Imádom ezt a rúzst! szép szín, fényes, krémes, kellemes viselni. Az illatára nem mondanám, hogy büdös, valamira nagyon emlékeztet, de nem mondanám elviselhetetlennek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

natasha

2012. március 16.

szép színe van viszonylag tartós is felkenve,na de az íze.....az förtelem,borzasztóan keserű,nem is kentem fel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.