Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2014. december 25.

Kiszerelés:   2 x 4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az egyik fele hidratáló, a másik fele rúzs.

Csutak

2018. március 20.

Kolléganőmtől kaptam tavaly pár általa már nem használt piperét, köztük volt ez is. Kétvégű rúzs és a 101-est a szín alá kell kenni, kvázi primerként. Kellemes az illata és a hűsítő, mentolos érzést szeretem. Erre aztán amikor rákentem a színt, ami rajtam ilyen rezes, rozsdás színű, hát eléggé meglepődtem. Nem igazán állna jól az én fehér bőrömhöz, de őszintén? Lesz*om. :) Akinél még lapul ilyen termék más árnyalatban és nem használja, írjon nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Magnolieae

2017. március 21.

Sokáig eláll, tartós. Lassan kopik. 101-es Push árnyalatot használtam, szolid szín. Újra venném!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

nikol134

2014. július 9.

A 105-ös árnyalata van meg, nagyon szép színe van, tartós, a fehér része önmagának ajakápolónak is jó, együtt pedig nagyon szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Scarlett91

2014. január 9.

Egy rózsaszín árnyalat volt meg, nagyon szerettem. A fehér része kicsit bizsergette a számat, hűsítette a másik pedig gyönyörűen beszínezte. Nagy kedvenc volt évekkel ezelőtt, nem is értem miért nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Michelle

2012. június 25.

Nekem a 104-es árnyalat van meg: szép, nem feltűnő, abszolút hétköznapi szín. A tartóssága kb. átlagos, nagyjából olyan, mint bármilyen más, krémes állagú rúzsé. A csomagolás praktikus, nem kell külön ajakápolót hurcolni hozzá; bár egy egészen lapos borítéktáskában igen duci hatást kelt és a mérete miatt nem fér bele egy normál, táskába való rúzstartóba sem. Az ajakápoló rész, legalábbis elvileg, kollagént és hialuronsavat tartalmaz. Nekem nem tűnt fel, hogy többet tudna, mint egy átlagos, jó minőségű ajakápoló, de lehet, hogy 10-20 év múlva majd hálás leszek érte. Felvitel után enyhén hűsítő-bizsergető érzést kelt, mintha menta lenne benne. Az enyémben lévő ajakápoló enyhén gyöngyházas fényű, amitől én el tudnék tekinteni, mivel sem ajkakon, sem körmön nem szeretem az ilyen fényű termékeket. Szerencsére, ez a rúzson már nem üt át, így használom. Szerintem egyébként egy teljesen átlagos termék, jól használható, ha van, de semmi extra vagy nélkülözhetetlen. Az enyémhez hasonló árnyalatot legalább fél tucat más márkánál is láttam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 25.

bendee91

2012. június 25.

Én a mini változatát kaptam meg egy dm-es pont beváltós ajándékcsomagban.
Nagyon szép színe van az enyémnek és nagyon szépen ápolja a számat az első lépéses hidratáló rúzs.:) Viszont nem is tudom, hogy lehet-e még kapni?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Én a mini változatát kaptam meg egy dm-es pont beváltós ajándékcsomagban.