Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: floracska6, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Egyéb

(A kép illusztráció, és nem az Astor csipesz van rajta.)

floracska6

2013. április 26.

Az áráról nem tudok nyilatkozni, mert egy promócióban kaptam a szemceruza mellé, de nagyon jó kis eszköz, nagyon precízen, szépen lehet vele a szemöldököt kiszedni. Sokszor vettem már bénácska szemöldökcsipeszt, tehát van rossz tapasztalatom, de ez nagyon jó kis szerkenytű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.