Astrid

Ár:   200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: absinth, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

E-vitamint tartalmazó színezett szőlőzsír

Kudika

2018. április 9.

Gyerekkoromban használtam először, utána következett a Labello-s korszakom. Mikor sikerült leszoknom (nem véletlenül írtam ezt a szót!) a Labelloról, és kipróbáltam még X fajta szőlőzsírt, végül visszatértem ehhez. Évek óta ezt használom és tökéletesen meg vagyok elégedve vele! A nevetséges ára mellett nagyon sokáig tudom használni, az illatát imádom és teszi, amit tenni kell. Csak ajánlani tudom! Én a fehéret szokom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Lilu

2013. április 18.

Ez a kedvenc szőlőzsírom, nagyon szeretem az illatát <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

Ez a kedvenc szőlőzsírom, nagyon szeretem az illatát <3

sissy93

2013. április 14.

Juj, ilyenem volt nekem is 3-4 évesen! :)
Két változatban lehetett kapni, fehér és rózsaszín, de még a rózsaszín sem volt színezettnek nevezhető. Nagyon szerettem, főleg a különleges illata miatt.
A napokban láttam aprópénzért (0.50€) az egyik helyi drogériában, ha arra járok, beszerzem, már csak nosztalgiából is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Juj, ilyenem volt nekem is 3-4 évesen! :)

absinth

2013. április 5.

Csehországban szoktam venni, ha arra járok. Kemény 100-120 forintba kerül :) Elég kicsi, ez egyrészt előny, mert nem foglal sok helyet, másrészt hátrány, mert könnyű elveszíteni. A csomagolás abszolút minimalista. Nem rossz szőlőzsír-hidratál, miközben nem hagy vastag, ragadós réteget a szájon. Durván cserepes ajkakon mondjuk nem segít. Méhviasz illata van, viszont sajnos alig színez. Főleg a mérete és gyerekkori emlékek miatt szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.