Atelier Cologne

Ár:   60 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   60 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Collection Métal sorozat tagja, 2013-ban megjelent uniszex illat.

Fejjegyek: mandarin, rózsabors, feketeribizli

Szívjegyek: mimóza, ibolyalevél, írisz

Alapjegyek: pacsuli, fehér ámbra, pézsma

Atelier Cologne - Silver Iris luxusparfüm minták és fújósok eladók. 5ml = 2700 Ft, 10ml = 5000 Ft
Ár: 2700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 1.000 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra
Verona5

2020. február 9.

Gyümölcsös, púderes/porcukros, kicsit fémes, ezért kissé távolságtartó hatású modern írisz elegáns nőknek. Nekem az egész olyan igazi grófnős, kiöltözős, operába megyünk hatást ad. Nem én vagyok, de akin jól áll, annak nagyon elegáns külsőt fog kölcsönözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 9.

Tiziana

2020. január 12.

Szeretem az íriszt.Ez az illat viszont inkább édes, kissé fülledt feketeribizli,
ami jam édességű, cukrozott ibolyával, vagy ibolya ízű cukorkával.
Igaziból elég lineáris, nem változott az alatt az 1 óra alatt,
ameddig kitartott rajtam.
Aki az íriszt szereti, az igazit, ami tiszta,szinte fémesen hűvös, púderes illatú,
zöldes és aromás...az ne ezt az illatot válassza!
Ez egy mézédes gyümölcsös gourmand, némi íriszes mellékzöngével.
Kellemes viselni, igazi komfort illat, csak a neve megtévesztő,nem fémes-ezüstös,
és csak alig-alig íriszes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

ami jam édességű, cukrozott ibolyával, vagy ibolya ízű cukorkával.
Igaziból elég lineáris, nem változott az alatt az 1 óra alatt,
ameddig kitartott rajtam.
zöldes és aromás...az ne ezt az illatot válassza!
Ez egy mézédes gyümölcsös gourmand, némi íriszes mellékzöngével.
és csak alig-alig íriszes.

melwin

2017. október 19.

Nem szeretem az íriszt. Vagy mégis? Silver Iris-be valahogy tökéletes az összhang. Imádom, ahogy a parfümház minden illatukba belecsal valamilyen citrust. Leszáradás után ez már nem annyira érződik ugyan, de klassz krémes lesz az illat. Engem valamiért régi rúzsnak az illatára emlékeztet, ezért valahogy az igazi nő jut eszembe róla. Mint a régi filmekben, mint mondjuk Karády Katalin. :) Puha, nőies illat. Szillázs és tartósság közepes, de összességében 5 pontot adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Visine

2017. szeptember 25.

Erős írisszel indul és hozzátársul egyfajta édes gyümölcsösség. Ez eltart fél órát, utána lassan csendesül de annyira, hogy kb. 3 óra múlva nyoma sincs az illatnak. Pedig a kezdet utáni lecsendesülés tetszene végig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Kicsivero

2017. szeptember 22.

Kedvencem lett...finom,nőies és egész nap velem van :)Ennyi talán elég is...ritka tartós parfüm :) Talán a legszebb írises illat amivel eddig találkoztam!Jár az 5☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

aidanne

2017. augusztus 27.

Gyönyörű! Akkor is tetszik ha az írisszel egyébként nem vagyunk haverok. Ez az illat kifejezetten tetszik. Nem igazán édes, de annyira igen, hogy az írisz keménységét ellensúlyozza. Én kiérzem a gyümölcsös részeket, de hogy melyiket azt nem tudám megmondani. Az viszont biztos, hogy amikor a jegyeit néztem teljesen megbizonyosodtam róla, hogy remek illat lesz belőle. Nem tévedtem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

andrea91

2017. május 18.

Hát ez a Prada Candy felnőtt verziója:) nagyon finom, aura illat, és az egyetlen írisz ami eddig tetszik.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Marcsi66

2017. február 5.

Jelenleg két parfümért epekedek ,ez lenne az egyik,,,,,a Magyar Operaház 2014.évi Ezüst Rózsa báljának hivatalos illata,Ő volt,,,,ezt én is csak most tudtam meg,ennél jobb reklámot,nem is kívánhatott volna, Az illatáról nekem is,a fémek a csillogása a bőrön,úgy érzem,a mai modern korunkat beragyogja ez a szépség ,Észrevehető,h picit hűvös,de nem ridegség,hanem méltóság,ultra Nőiesség komolyabb formában,
Rajtam a gyümölcsök elvesznek,inkább a virágok,fémes púderessége érvényesül,halovány fűszerezéssel,,,elegáns,de lehet hétköznapokra is,persze ügyelve a részletekre,,közepesen tartós,négy évszakos,kánikula kivételével

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 5.

Scara

2015. december 7.

Imádom az illatát, ősszel-télen ezt használom legtöbbször. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Imádom az illatát, ősszel-télen ezt használom legtöbbször. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, D-Limonene, Coumarin, Geraniol, Citronellol