Attitude

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 22.

Kategória:   Dezodorok

Teljesen természetes dezodor férfiak számára alumíniumsók, parabének és alkohol nélkül.

Ecologo minősítéssel.

rosetta5

2015. július 28.

Férfi dezodorból nagyon kevés alumíniumsó mentes változatot lehet kapni. Én korábban kipróbáltam az Attitude Lótusz deóját és nagyon bejött, ezért rendeltem meg a páromnak a pasis verziót. Nagyon kellemes az illata, nem hivalkodó, de karakteres. Meg van elégedve vele, kiválóan frissít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.