Attitude

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Naurel.hu, 2290 Ft

Alumíniumsómentes természetes dezodor, mely nem tartalmaz parabéneket és alkoholt sem. Nőies illattal.

Ecologo minősítéssel rendelkezik.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
aivil

2016. április 20.

Az alumíniumsótól mentes dezodor nálam alap. Egy a baj az ilyen termékekkel, nem akadályozzák meg az kellemetlen testszag kialakulását, legfeljebb ideig-óráig. A drogériás kínálat összes darabját végigpróbáltam, és milyen jól tettem, hogy a lótuszos Attitude-öt is megrendeltem! Egész napos hatás, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

denisawry

2016. január 19.

Dr. Organic-os dezodorom volt előtte, de kicsit sokalltam az árát és nem is mindig vált be, így nagyon örültem mikor rábukkantam a Naurel oldalán. Eddig remekül működik, kellemes az illata is, szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 19.

Zellerlevel

2015. szeptember 24.

Sajnos több természetes dezodor is csúfos kudarcot vallott már sportolás közben, de ez nagyon bevált. Frissítő az illata, élmény használni. Alaposan végigböngésztem a címkéjét és tényleg nincs benne semmilyen káros anyag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

rosetta5

2015. június 29.

Nagyon klassz dezodor, helytállt a nagy melegben is. Kellemes az illata, nem hivalkodó. És a legfontosabb, hogy alumíniummentes. Tetszik, remélem, hosszú távon is hatásos lesz! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin