Au Pays de La Fleur d'Oranger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2014-es illat, az orr mögötte Jean-Claude Gigodot.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: bergamott, narancs, vermut

Szívjegyek: mandula, rózsa, írisz, ylang-ylang

Alapjegyek: fás jegyek, cédrus, pacsuli, pézsma, vanília, szantálfa

Ár: 3.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 10ml/kép (kb.6-7ml?), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kvin

2018. augusztus 17.

Jaj, nekem ez nagyon tetszik! Alapvetően fás-púderes, visszahozza a rizsparókás régi időket. folyt.köv. még érlelgetem... up: majdnem egy hónapja "kóstoltam" először, most újra elővettem. És folytatom a gondolatmenetet, ami mit sem változott.
Ugyanoda repít, totálisan "régies" illat, a retrónál én tovább megyek, ez már egy másik század! Maradok a rizsparókás francia udvarnál, romantikus és drámai egyszerre. Túlsúlyozott, rétegelt öltözékek és az érintetlenség, hófehér ártatlanság színjátéka, maszkok és parókák világa.
Láttuk a Veszedelmes Viszonyokat? Ő Marquise de Merteuil (Glenn Close), és én ezt imádom!
Elsőre ugyanannyira nehezen befogadható, mint a tornyozott hajkoronákra fújt illatanyag. Pedig hárfaszó kíséretében, tartással, elnyújtva kortyolgatjuk a felszolgált teát és legyezővel sétálgatunk a lugasban a megfelelő hozománnyal rendelkező férfiú társaságában. Mit sem törődve azzal, hogy a hibátlan leplek alatt izzadunk és a fejtetőn tetvek kergetőznek, a csodás auránk mindent elnyom. És mire a kiszemelt úriemberrel eljutunk a hálószobáig,- nagy, pöfékelős púderpamacsok a fésülködő asztalnál a nászéjszaka előtt - addigra átitatódtunk ezzel a csodás virágosan púderes illattal, bőrünkbe ivódott, és ő csókolja, magába szívja, mást el sem lehet képzelni.
Nagyon erős - tippelnék, hogy sokaknak nem jön be - , de számomra extra drámai és egyben romantikus illat, minden túlzással, ravaszsággal, esendőséggel, vággyal és szerelemmel.
Igazi veszedelmes viszony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Igazi veszedelmes viszony.