Aubrey Organics

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kategória:   Testápolás

Hidratáló a napi arcbőr ápoláshoz, napozás utáni ápoló arcra és a testre vagy hidratáló haj és fejbőr ápoló - az aloe vera gél egy igazi mindenes!

Az ellenőrzött biológiai termesztésből származó tiszta aloe vera gél az egyik leghatékonyabb bio testápolási termék. Különösen ismert bőrregeneráló hatásáról fájdalom, hólyagok, égési sérülések és sebek esetén.

A tiszta természetes gél, amely csak kis mennyiségben és természetes módon (grapefruitmag kivonattal és E-vitaminnal) tartósított, egy kiváló termék az egészséges bőr fenntartásához. Rendkívül hatékony különböző bőrproblémák esetén: akné, ekcéma, korpásodás és viszketés, száraz és töredezett haj, száraz bőr, naptól való védelem.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Forrás: truth-in-aging, BFT