Auchan

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xixi, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Vízálló arctisztító és masszírozó készülék. Újratölthető, kb. 120 perces üzemidő egy feltöltéssel, 15 sebességgel.

xixi

2019. március 6.

Zuhanyzás közben használom arctisztításra és teljesen hozza azt amit hozhat egy ilyen típusú készülék szerintem. Habzó arcmosás után mindig használok még micellás vizet és miután ezt használom már nem talál a micivizes vatta alapozómaradványt, pedig csak sima szappanos arcmosás után mindig szokott valamicske mutatkozni még a vattakorongon. Nem hinném, hogy a sokkal drágább készülékek annyival többet nyújtanának, mint amennyivel többe kerülnek, bár sosem használtam a Foreo-kat, velük összehasonlítási alapon nincs.

xixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.