Aura

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. július 14.

Kiszerelés:

100% emberi hajból készült, könnyen kezelhető műszempilla, mely kitünően illeszkedik a saját pillák közé. Könnyű, súlytalan, tartós, nem irritálja a szemet és a saját szempillát.

10 féle változatban kapható

Mordecai

2019. december 8.

02 Mystic Cat verziót rendeltem. Első műszempillám. Egyszerűen felhelyezhető, könnyű viselet. Az érzékeny szememet nem zavarta. Az eltávolítása is könnyen ment. Újrarendelős lesz. A márka feketére száradó ragasztóját használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

balankaa01

2018. szeptember 12.

Igazából nem tudom, mit lehet elvárni egy szempillától. Nem ez az egyetlen, amit használtam, de minddel hasonlóan elégedett vagyok. (Kivéve az Essence szempillával, az egy átok, ronda.)
Ez tényleg nem szúr, nem nehéz a viselete, nem fájdul meg tőle a szemem, többször tudom használni, szóval nagyon megéri, főleg, ha le van árazva.
A ragasztó, amit használok hozzá, szintén Aura, az átlátszóra száradó, mert néha bénázok ragasztásnál, így a fekete nem nekem való. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

virgin86

2018. április 17.

Már több típust vettem belőle, szeretem mert természetes hatású, jó minőségű. A saját márkájú ragasztója sem irritálja a szemem. Nekem 5 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Ariel001

2016. augusztus 2.

01-es, képen szereplő naturaly great verziót rendeltem, és csupa jó dolgot tudok róla írni! Könnyű, nem nehezíti el a szempillát, könnyű felhelyezni, természetes hatású. 1x próbáltam idáig, a ragasztó könnyen lejött, idáig szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Dorisz1990

2016. július 25.

04 Miaou miaou - szempilla van meg ebből a kollekcióból . Imádom a cicás cat eye tekintetet és ez a szempilla segít még szebbé tenni a hatást . Ráadásul természetes anyagból készült ezáltal könnyű viselni . Ajánlom azoknak akik szeretik a hosszan húzott tusvonalat !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

kissadel98

2016. július 19.

Nagyon jó puha és könnyű a szememen. Könnyen leszedhető róla a ragasztó (bár ez ragasztó fajta kérdése is) és vissza tudtam tenni, tényleg többször visszarakható, nem sérült meg (bár vigyáztam rá). Nekem megérte ennyiért, mert vettem ugyan ennyi áron szintetikust is, ami első használatkor tönkrement, nehéz is volt és szúrta is a szemem. Aki puha szempillát szeretne olcsón annak szerintem ez beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

őzgida88

2016. július 14.

Teljesen bevált. Egyáltalán nem szűr, nagyon jó puha, természetesek a fazonok (én a 10-es és a 04-es vettem meg). Maximálisan elégedett vagyok vele. Nagyon jól le lehet szedegetni róla a ragasztót és már harmadjára teszem vissza, úgy hogy meg sem látszik rajta a használat. Persze vigyázok is rá. Nagyon megérte az árát, mivel többször is fel tudom használni. Összességében nem drága, mert vettem már ennél drágábbat és meg sem közelítette ennek a minőségét. Csak ajánlani tudom, ha valaki soros műszempilla fan és ismeri a Red Cherry vagy a Model Rock márkát (ehhez tudnám a legjobban hasonlítani).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

Tesa

2016. július 14.

A kedvenc műszempilláim. Bár kicsit drágák, nagyon megéri. Abszolút nem szúrják a szemet, teljesen természetesek, észre sem venni őket. Vannak egész természetesek, és nagyon vadak is a vonalban, illetve tincses (egy dobozon belül három méretben). Nekem a kedvenceim a 01 Naturaly Great és a 02 Cat Mystic.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.