Aura

Ár:   1720 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

3D latex-mentes sminkszivacs a tökéletes arcbőr eléréséhez.

Ideálisan alkalmazható alapozók, korrektorok, primerek vagy más krémes, folyékony textúrájú anyagok felhordására. A szélesebb, alsó vége a bőr nagyobb területén alkalmazható, a keskeny felső részével a nehezen hozzáférhető helyeket érhetjük el hatékonyan, mint pl. a szem, az orr és az ajak környékét. A szivacs mosható, újrafelhasználható.

Oila

2018. május 15.

Szépen lehet vele dolgozni, de nekem pár mosás után már tele lett szakadásokkal, először azt hittem, hogy kinyomkodás közben belemélyesztettem a körmöm, de az új példánnyal tövig vágott körmökkel is ugyanez történt. Viszont a színét nekem nem eresztette:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Nittuska

2018. április 13.

Az enyém nem eresztette a színét egy picit sem.
Sokat hezitáltam h újból a KAP blenderét vegyem e meg vagy ezt.
De annak az új verziója nagyon nagyon puha és hamar is szakadt szét. (a régebbi verziója jobb volt).
Szóval ezek miatt inkább ezt vettem meg.
Amire kell azt tudja, nem extra puha hanem pont jó, víz hatásra szépen megdagad.. Remélem nem fog hamar szét jönni. Addig is 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Az enyém nem eresztette a színét egy picit sem.
Sokat hezitáltam h újból a KAP blenderét vegyem e meg vagy ezt.
Szóval ezek miatt inkább ezt vettem meg.

Reginah

2017. július 12.

Szép végeredményt lehet vele elérni,de ereszti a színét,és nekem 1hónap használat után van rajta 1apró szakadás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Olympia

2017. február 24.

Update: Kimostam és kifakult. Nem bírta a szappanos vizet. Élénk pinkből babarózsaszínbe váltott. :) Nekem a színe végül is nem számít, de gondoltam megjegyzem, ha esetleg valakit ez mégis zavarna.

Nagyon jó kis szivacs! A szélesebb részét alapozó, a keskenyebb végét pedig korrektor felvitelére használom. Meg vagyok vele elégedve, mert szép, természetes eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Tesa

2016. december 24.

Nagyon a szívemhez nőtt. Az alapozót nálam picit jobban magábaszívja, de annyira gyönyörű, természetes lesz a smink, erős fedést lehet elérni anélkül, hogy természetellenessé válna az összkép. A korrektorozást illetve még a púderezést is vele szoktam megcsinálni. Gyors, szép végeredmény, elfogadható áron. Hallottam, hogy valakinél eresztette a színét, én már többször is kimostam, de még nem volt ilyen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.