Aura

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2016. július 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Kétfunkciós sminkecset, melynek egyik végén a smink felvitelére, másik végén pedig az eloszlatásra, satírozásra alkalmas fej található.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Oila

2018. május 15.

Nem sikerült megszeretnem ezt az ecsetet, ráadásul első pillantásra elvette tőle a kedvemet az, hogy egyszerre kettőt rendeltem belőle, és a két ecset kisebb feje teljesen különböző, az egyik jóval nagyobb és pufibb, a másik rövidebb és tömörebb. A nagyobb ecsetfej elvileg jó lenne festékfelvitelre nagyobb területekre, például teljes szemhéjra, de valahogy olyan kemény, hogy nem adja le szépen a festéket, nem lehet vele gyorsan dolgozni. A kisebb fejjel célzottabb területekre lehet intenzívebben felvinni a festéket, például külső szemzugba, vagy alsó pillatőbe, de erre a célra is vannak sokkal jobb ecsetek szerintem. Semmiképp nem mondom, hogy nem használható, ár-érték arányban pedig teljesen remek, de szinte soha nem nyúlok érte, ez pedig mégiscsak árulkodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Reni39946

2017. január 31.

Eleinte nagyon szerettem, de az utóbbi időben sokszor hullik egy-egy szál belőle, pedig eddig is és most is vigyázok rá. Kellemes és könnyű a használata. Árban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

pzsofia

2015. november 12.

Imádom, akárcsak a többi Aura terméket. Árban megfelelő és a mindennapi használt ellenére sem károsodik, én immáron 2. éve használom rendszeresen. Nem hullanak a szálai, szépen fel lehet vinni velük a por állagú festéket is és jól lehet velük dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.