Aura

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2016. július 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szálakból készült.

LauraNatura

2019. február 9.

Szepen lehet "rajzolni" vele.Jo az anyaga.Nekem nagyon megerte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Szepen lehet "rajzolni" vele.Jo az anyaga.Nekem nagyon megerte.

babee28

2017. március 30.

Nagyon könnyű vele dolgozni, pontos vágása pontos végeredményt ad. Az ára is tökéletes, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Bibi

2017. március 28.

4 éve használom, a szemöldöm festem vele az Avon porállagú festékével,nem hullik, nem állnak szanaszét a szálacskái, tökéletes,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

pzsofia

2015. november 12.

Nagyon jó áron kapható ez az ecset és nagyon elégedett vagyok vele. Nem hullanak belőle a szőröcskék, jól felszedik a por állagú sminket is és szép, vékony vonalat is lehet velehúzni. Én már vagy 2 éve használom, de egyáltalán nem látszik rajta, ugyanolyan jó, mint az elején.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.