Aura

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2018. október 19.

12 jól kombinálható, romantikus árnyalatot tartalmazó szemfesték paletta. Könnyen alkalmazható, bársonyos textúra.

silver

2018. október 22.

A Sleek palettákhoz nagyon hasonló ez a dizájn és minőség. Az egyetlen különbség, hogy ehhez egy szuperül használható kétvégű ecset jár, nem applikátor.
A színek gyönyörűek: meleg tónusú, de nem túl virító színek, inkább piszkosabb, tompább árnyalatok, tényleg a naplemente színeire emlékeztetnek, szóval nagyon találó a paletta neve. Matt és fényes (sőt fémes/duokróm) színek is vannak benne. Régóta megvan, nem használom minden nap, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.