Best of Beauty 2019

Aura

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 12.

ikrogömböket tartalmazó púdernek magas faggyúelnyelő hatása van és a finom arcbőrt mattítja. Azonnali matt felületet biztosít és megakadályozza a bőr nem kívánt kifényesedését akár 8 órán keresztül. A bőrnek áttetsző, természetes megjelenést kölcsönöz. Csökkenti a ráncok láthatóságát és elkendőzi a bőrhibákat anélkül. Textúrájának köszönhetően tökéletesen illeszkedik a már kész sminkhez. Vízálló, ellenáll az izzadásnak, megakadályozza az elkenődést és jelentősen megnöveli a smink hosszan tartó hatását.

karaibrahimgil

2019. június 22.

Hú, nem indult jól a megismerkedésünk. Újonnan rendeltem meg, de mire ideért a webshopból, egy kevéske adag a fólia ellenére is kijutott a tégelyből, és a dobozon kívül a pufi borítékot is összepúderezte. Ezzel a két anyaggal érinkezve olyan kellemetlen tapintása volt az egésznek, mint talán eddig semmilyen más sminkterméknek. Egy alapos törlést követően a használata szerencsére jobbnak bizonyult. Egy nagy púderecsettel viszem fel a T-zónámra alapozást és púderezést követően, a fixáló sprayt megelőzve (nyáron nem tudom eléggé túlbiztosítani a kombinált arcbőröm mattítását), és összességében szépen tompítja a csillogást, bár napi egy-két megerősítő púderezés ezzel a rutinnal együtt is elkél a kánikulában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Astrid

2018. január 9.

A tégelye pont alkalmas lesz arra hogy feltöltsem hintőporral....egyenértékű vele, nagyon drága, abszolút nem éri meg az árát. Csodát művel annyira mintha hintőport szórtam volna az arcomra...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Nina93

2017. november 26.

Abszolút tuti!!!!!! Jöhet a 2. tégely megrendelése. :)
Zsíros bőröm van, a T vonal nap közepén már borzalmasan néz ki... de ez csodát művel. Nem azt mondom, hogy 100%-os az arcom napvégére is, de fényévekkel jobb, így már megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Abszolút tuti!!!!!! Jöhet a 2. tégely megrendelése. :)

CeCeDrake

2017. augusztus 22.

Eddig a Miyo rizskompaktja volt a tuti. Eddig. Egy összetevőnek annyira örültem, hogy minden vélemény és utána olvasás nélkül rendeltem meg. Nagyon, de nagyon jó!
Viszont bulikák alkalmával válasszunk mást 🤣 Ha fotóznak, vakuval, akkor is 😁 ...ezen kívül tökéletesnek mondható, bársonyos arcot eredményez. Valamit valamiért 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

umpalumpa

2017. május 26.

Megtetszett a szimpla összetevőlista és az, hogy ez egy igazán jónak nevezhető felszívó anyag. Eddig ez a legjobb púder olajos bőr ellen, amit valaha próbáltam. Második helyen egy Estée Lauder rég nem gyártott púdere van nálam.
Órákon át matt kinézetű és selymes volt a homlokom sminkben. 9 órája van rajtam az alapozó és még mindig selymes a t-vonalam tapintása, persze már fényes, de nem olyan tocsogós olajos.
Ami bosszantó az a por finomsága, ez egyben az előnye is. Iszonyatosan könnyen száll. Még ki sem bontottam a dobozt, a púder kiszivárgott a leragasztott lyukak mellett, összeporozva az egész tartályt kívül is. Nehéz kezelni. Emiatt nem is ajánlom nagy finish-ecsettel a felvitelét. Magam egy kicsi, tömött, puhával körözgetve oszlatom el a smink tetején.
A hatást osztályozom, ezért 5-ös. A csomagolást, ha jobban belegondolok nem lehetett volna jobban megoldani. Minden hasonló sminkszer így viselkedik. Még a Guerlain-é is megszökik és szálldogál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

jamborjuli73

2017. március 30.

Alapjában véve elég zsíros a bőröm és egy púder sem mattította rendesen. Ez gyönyörűen mattít. Nekem nem lesz a bőrömön természetellenes, puha, bársonyos hatást kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 30.

Tesa

2016. október 12.

Gondoltam kipróbálom a baking technikát, és ezt használtam. Hát nem jött be. Annyira matt még életemben nem voltam, de egyszerűen természetellenes.
Így sima púderként használom, vizes szivaccsal viszem fel, és jól beledolgozom a bőrömbe. A mattság tényleg egész nap tart, még a kombinált bőröm ellenére is, és sokkal természetesebb.

Viszont biztos láttatok már "Sztárok porpúderrel" ciki rovatot, hogy vakuval hogyan néznek ki ezek a fehér porpúderek... Hát én is kipróbáltam derítő vakuval, és egek... borzalmas! Ráadásul sehogy se lehet letakarítani. Úgyhogy pont az olyan helyekre, ahova nagyon kellene egy ilyen tartósság, oda nem jó, pl. buliban a lila neonoknak köszönhetően minden világít, ami fehér, és bizony te is fogsz.

Hétköznapra azért használgatom, neoncsöves helyeket kerülöm benne... ez minden fehér porpúdernél ilyen, szóval csak erre a termékre nem lehet róni ezt a hibát.

Az, hogy azóta nem volt tiszta a sminkes zugom, amióta ez meg van, már csak részletkérdés... :D Viszont a mattítás tényleg verhetetlen ura.
Gáz, nem gáz, de néha még hiányzik is a zsírosodó fejem, ha ez van rajtam. Annyira hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.