aussie

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2016. július 8.

Kategória:   Samponok

Nyári illatú száraz sampon.

Ár: 1000Ft , Eladó: pogacsasp
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás után postán küldöm
chrissyb

2019. április 16.

Első szárazsamponom , úgyhogy nincsen mivel összehasonlítani , de azért többet vártam tőle. A szaga pedig nagyon erős , és engem az olcsó tisztítószerre emlékeztet , úgyhogy örülök hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Epresjoghurt

2018. január 18.

Többet árt, mint használ. Ahelyett, hogy megszüntetné a haj zsírosságát, inkább még zsírosabb hatásúvá teszi azt. A szaga is kellemetlen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Vikkiii

2017. december 2.

Nekem bevállt. A Toni&Guy dúsító szárazsampont cseréltem le erre, sokkal tovább elég, fele annyiba kerül és ugyanúgy két napot kapok tőle. Nem olyan szép tőle a hajam, de cserébe nincs nagyon erős illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

szigabika

2017. november 6.

Az illata nekem kicsit erős volt, de hatása számomra megfelelő volt. 1 nappal ki tudtam tolni a hajmosást. Textúrát afott a hajamnak, ami nem art, mert elég vékonyszálú es amint elekezd zsírosodni nem áll sehogyan sem. Nekem bevállt és viszonylag sokáig kitart heti használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

tszofia

2017. szeptember 23.

Én nagyon ritkán dobok ki terméket pár használat után, de ezt muszáj volt. Ilyen fullasztó illatú termékkel még nem találkoztam. Az illattól eltekintve sem nagy szám. Maradok inkább a Batiste-nál. Viszont az Aussie termékeit ne írjátok le, a balzsamok, deep conditionerek nagyon nagy kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

sztinke

2017. augusztus 21.

Nem vagyok elájulva tőle. Az illata "elmegy" kategória, de legalább nem fullasztó. Ami jó benne, hogy nem hagy semmilyen nyomot a hajon, nem fehér kifújáskor sem, viszont sajnos a hatása sem az igazi. A Batiste-ok sokkal jobban beváltak nekem.
Még szerencse, hogy akciósan vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Még szerencse, hogy akciósan vettem...

ancsi97

2017. március 20.

Az illata nagyon jó,foltot nem hagy,de a hatása nem túl nagy. Zsiros hajra semmit nem ér..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

vivcsusz

2017. február 3.

Nagyon szerettem ezt a terméket.
Az illata kellemes friss-virágos volt. Rossz állapotban lévő hajat is rendkívül felfrissít.
A legjobb száraz sampon, amit valaha használtam. Miután fújtam belőle, nem maradtak fehér szemcsék a hajamban. Nem kell sokat használni belőle a szuper hatásért.
Bátran ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Nagyon szerettem ezt a terméket.
Bátran ajánlom!!