aussie

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2016. július 14.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon ausztrál jojobaolajjal nomál és zsíros hajra

Skadi

2018. március 3.

Az illatán kívül számomra teljes csalódás volt az egész. Általában 1 napot segítenek túlélni a szárazsamponok, de ettől csak összeállt a hajam és muszáj volt egyből megmosni, nem tudtam elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

blacklotus

2018. január 13.

Ugyan csodát nem tett de legalább estig nem látszott a csúnya zsírosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Ugyan csodát nem tett de legalább estig nem látszott a csúnya zsírosság.

Liliana1234

2018. január 7.

Jó az illata. De ennyi. Fújkálhatom vele a zsíros hajamat, semmi sem történik, akciósan vettem, de úgy tűnik így is pénzkidobás volt. Az illata viszont kellemes, csak nem marad meg. Maradok a hintőpornál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

csalogany18

2018. január 6.

Én mini kiszerelésű száraz sampont kerestem utazáshoz, és gondoltam kipróbálom ezt, de bár ne tettem volna :D Szinte semmi hatása nem volt, a zsíros hajamon nem segített, az illata olyan semmilyen, pénzkidobás volt :(
Valaki ajánlhatna már egy jó száraz sampont! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Valaki ajánlhatna már egy jó száraz sampont! :)

bubilany

2017. szeptember 11.

Mini kiszerelésben vettem próbaképpen. Meg vagyok vele elégedve. nem olyan intenzív és bántó rovairtó szaga van mint a legtöbb szárazsamponnak. Egy két nappal kitolja a hajmosásokat és nem hagy fehér foltot se. Szuper!
Egyedül a zért vonok le egy csillagot, mert túlzottan szárítja a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Egyedül a zért vonok le egy csillagot, mert túlzottan szárítja a hajamat.

kgyrk

2017. július 11.

Nagyon akartam szeretni, de nekem (a Batiste után) nem jött be, valamiért az én hajamon hagyott egy kellemetlen, ragacsos tapintású érzetet és különösebben nem is frissítette fel a hajamat. Egyébként teljesen semleges illata van ami hamar el is illan, és a barna hajamon sem látszódott meg a termék, de valami nem az igazi benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

wasp

2017. április 19.

Ez a harmadik aussie termék, amivel tettem egy próbát, de nekem ez sem vált be. A használati utasítás szerint jártam el, de semmi pozitívat nem tapasztaltam. Kevés és vékonyszálú hajam van, amit kétnaponta kell mosni, hogy kinézzen valahogy, abban bíztam, hogy ezzel esetleg ki lehet majd tolni a mosást, de annyira szörnyű lett, hogy inkább megmostam :D Volument valóban ad - hogyne adna, összeállt tőle az egész hajam - de inkább azoknak ajánlom, akiknek vastagszálú, sűrű haja van. Szerintem a zsírosodáson nem segít, sem érzetben, sem látványban és iszonyú erős szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

Nari93

2017. április 12.

Nagyon szeretem. Az illatát imádom, ilyen édes rágós, de nem érzem túl tolakodónak sem. Nekem 1 nappal tolja ki a hajmosást, viszont nagyon tetszik, hogy nem ez a "por" állagú, hanem olyan mint egy sima hajlakk, és mégis használ. Eddig ez a legjobb szárazsampon, amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

rk98

2017. április 9.

akciosan, 'hmm, miert ne?' alapon vasaroltam elso szarazsamponomkent, es emiatt a mentalitas miatt kifejezetten elegedett vagyok vele. csodat nem muvel, nem feleannyiszor mosok hajat egy heten emiatt, de sokszor megmentette mar az onerzetemet, amikor zsiros hajjal kellett volna egyebkent kimennem az utcara. nem fogom ujravenni, eredeti araert biztosan nem, es igazabol most mar keresem a szarazsamponok netovabbjat, mert rettentoen megkonnyiti az eletemet mar ez is, ugy, hogy szerintem efolott meg minosegben es ar-ertek kategoria szempontjabol is akad kedvezobb. az illata egyebkent fenomenalis, edes, viragos-gyumolcsos, abszolut finom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

lujzi

2017. március 28.

Na jó, ez tényleg nem ér semmit. De semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Na jó, ez tényleg nem ér semmit. De semmit.