aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmomsen, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók

Ragyogást és rugalmasságot biztosító hajpermet, amely ideális töredezett és száraz hajra. Óvja a hajszálakat a további károsodástól és a környezeti hatásoktól. Nem nehezíti el a hajat, parabén és színezék mentes.

Ár: 1000 , Eladó: Fru92
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Biancah

2021. február 9.

Aha, akkor jövök véleményt változtatni. 7 hónap múltán még mindig félig a flakon, csak tologatom jobbra balra, nem szívesen nyúlok érte. Szárít hosszú távon, az az igazság. Az illata nagyon finom, jó szagsemlegesítő (ki nem állhatom a dohányfüst szagát a hajamban) de sajnos semmiképpen sem ajánlanám tartós, rendszeres használatra :(

Impulzív vásárlás volt :) de mennyire jó!
Azt nem tudom, hogy pontosan mit csinál, ugyanis balzsam után használom, és azután vettem, miután egészségügyi 2 centis vágás történt a végéből, és alapból pihi puhi a hajam, de a lényeg: tök könnyű kifésülni a hajam vizesen, de úgy nem tartja annyira az illatát. Ha szárazon fújom rá, brutál jó illata van és extra tartós, simán érzem három napon keresztül.
Nem nehezíti el a hajam egyáltalán, bár a berögződés szerint, csak fültől lefelé fújom a hajamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Impulzív vásárlás volt :) de mennyire jó!

Etie

2020. július 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de már bánom.:(
Ez csak egy hajparfüm. Alkohollal.😭
Jó marketing fogás..szép üveg, jó illat, jó duma hozzá..
Még csak egyszer használtam, de a hajam nemhogy könnyebben fésülhető lenne, jobban gubancolódik..egyébként erős vastag szálú, és csinált belőle egy gyenge szárazat. :(
Szokitett hajra nem ajánlom..konkrétan nyúlt a hajam mikor ki akartam fesulni, így meg kellett várnom, míg megszarad rajta a cucc..
Vissza fogok térni a Gliss kur keratinos spray-hez, ezt meg elhasználom parfümnek....
Vizes hajon is tesztelem, ha változik updatelek.
Az illata miatt kap 2 ⭐️ csillagot, remélem rontani nem fog..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de már bánom.:(
Ez csak egy hajparfüm. Alkohollal.😭
Jó marketing fogás..szép üveg, jó illat, jó duma hozzá..
Vizes hajon is tesztelem, ha változik updatelek.
Az illata miatt kap 2 ⭐️ csillagot, remélem rontani nem fog..

gerbera12

2020. május 27.

Elhasználtam belőle egy üveggel.
nagyon nagyon NAGYON jó az illata, igaz én nem ezt használtam hanem a aussie scent sational smooth conditioning mist terméket de mindegyik szerintem ugyan ilyen jó.
Extra puha lett tőle a hajam és fényes.
kitérnék egy kicsit a kiszerelésre is, nekem kifejezetten tetszik ez a masszívabb kis palack amiben van, nagyon minőséginek tűnik miatta, persze használat után rájöttem hogy az is, nem csak küldősőre.
Én is a Rossmanban vettem leárazva 1500 Ft-ra mert amúgy 2290.
de szerintem nekem ez újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Elhasználtam belőle egy üveggel.
Extra puha lett tőle a hajam és fényes.
Én is a Rossmanban vettem leárazva 1500 Ft-ra mert amúgy 2290.
de szerintem nekem ez újravevős lesz.

erdspetra

2019. november 11.

Nagyon gubancolodik a hajam, de amiota hasznalom elviselheto. Megkonnyiti a kifesulest is. Az illata is nagyon jo, dohanyosoknak fokent erdemes megvenni. Amiota hasznalom nem erzodik a fust a hajamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

dorinacsak

2019. október 19.

Csak proba szerencse alapon vettem meg learazva a Rossmanban, de rendesen meglepett! Vizes hajra fujok nehanyat, majd hajvegekre a Toni and Guy olajat hasznalom. Nagyon szep sima(egyaltalan nem szoszos vagy frizzy) a vegeredmeny, az illata egy alom, es nagyon puha is tole a hajam. Love :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Vitaminok: Panthenol