Australian Gold

Ár:   4920 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtti extrém gyorsbarnító krém, trópusi gyümölcs illatú

Az Accelerator Extreme az elképzelhető legbarnább színt adja, exkluzív BioTaning Blend keverékkel és természetes növényi kivonatokkal keverve. A dupla,  természetes bronzosító kivonatok a legújabb áttörést jelentik az 5-8 napig tartó, drámai barna szín elérésében. Eredeti ausztrál olajokat, A- és E vitamint, valamint növényi DNS-t tartalmaz a maximális barnulási élmény biztosítása érdekében. Intenzív nedvesség-visszatartó hatású és erőteljes bőrvédő antioxidánsokat tartalmaz. Természetes keverék DHA nélkül.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Scara

2018. június 30.

Szuper az illata, maradéktalanul beszívódik és nagyon gyorsan lehet tőle barnulni már az első alkalommal is. Nincs utána az a tipikus szoliszag, aminek nagyon örültem.
Sajnos az én bőröm nem szereti, de ez egyéni érzékenység.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Sajnos az én bőröm nem szereti, de ez egyéni érzékenység.