Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes bronzosító krém kendermag kivonattal, trópusi gyümölcs illatú

Barnulj a Bearly Legal gyorsbarnító krémmel olyan sötétre, hogy az már a törvényesség határát súrolja! Imádni fogod ezt az A és E vitaminnal, kendermaggal dúsított fantasztikus sötét bronzosítót. A hatékony kendermagkivonat hidratáló ereje biztosítja a maximális barnaságot természetes bronzosítóként. Az Aloe Vera, a pantenol és a növényi DNS kondicionáló hatású keveréke az Instant Dark Bronzer Natural Bronzing Extract keverék.

brigi.balogh

2013. április 5.

Ez az eddigi legjobb szolikrém, amit használtam. Nagyon jól védi a bőrömet, hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Az illata is nagyon jó.
Ahhoz képest, hogy milyen jó, az ára is megfelelő. Én csak ajánlani tudom. Ha lehetne, 5+ csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.