Australian Gold

Ár:   6970 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Parabén- és szilikonmentes szoláriumozás előtti 6x bronzosító krém, kókusz illatú

A hatszoros intenzív, sötét bronzosítók és a DHA együttes hatása segíti a legsötétebb barna bőr elérését és a következő barnulási szintre juttatják azt. A természetes bronzosítókat és melanint tartalmazó koktél sötétebbé és egészségesebbé teszik bőröd. A természetes méz, narancs és napraforgóolaj kivonat egyedülálló keveréke egészséges, hosszantartó hidratáltságot nyújt bőrödnek. A könnyed hidratáló komplex édes mandulaolajjal, avokádóolajjal, napraforgómag-olajjal és más természetes összetevőkkel keverve luxus érzetet és extrém hidratáltságot biztosít.

Az E-vitamint és Aloe Vera-t tartalmazó bőrlágyító keverék semlegesíti a szabadgyököket és csökkenti az apróbb ráncok kialakulását.

Mindez egy újrahasznosított flakonban, hogy Föld Anya is hálás legyen!

Hildo

2016. március 28.

Egyszer volt alkalmam kipróbálni egy próba tasakkal de biztos, hogy befogok belőle még a nyár előtt szerezni egy egész üveggel, ha elfogy amit most használok! Gyönyörű szép mély barna lettem tőle azonnal! Most a Australian Gold Acceleratort használom, de ehhez képest csodaszer! Kiwi sun ban teszteltem és az én bőrömön nagyon-nagyon bevált. Illata kellemes nyári, állagát tekintve nem szívódott be nekem olyan gyorsan mint az accelerator, viszont talán kevesebb is elég belőle és finom hidratált puhaságot hagy maga után! Egy próbát szerintem mindenkinek megér!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Aletta

2014. július 4.

Mindenkinek csak ajánlani tudom! Szuper barna lett tőle a bőröm és maximálisan hidratálta ezek mellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.