Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Uniszex szoláriumozás előtti prémium hatszoros bronzosító krém, növényi illatú

Tökéletes uniszex termék bronzosítókkal és ásványi anyagokkal a kitűnő színért és bőrápolásért. Sötéten barnító formula hatféle színfokozó bronzosítóval, bioaktív ásványokkal és gyógyító peptidekkel a ragyogó barna árnyalatért. A NutriDark™ bronzosító keverék  DHA-t, természetes bronzosítókat és a legmodernebb színfokozó rendszerű melanin aktiváló peptideket (MAP) tartalmaz, az egyedülálló, mélybarna színért. 92 féle bioaktív ásványi anyag és természetes tápanyag összetételének köszönhetően egészséges és láthatóan csábító megjelenést biztosít. A TanFresh™ keverék növeli a barnulás utáni frissességet és semlegesíti a szoláriumozás utáni szagokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia