Australian Gold

Ár:   8240 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bronzosítót tartalmazó szoláriumozás előtti krém, semleges illatú

Új, DermaDark barnító anyagokkal kiegészített B3 ultra sötét formula! Azonnali bronzosító tartalma mélyülő, sötétedő barnaságot eredményez és hosszútávon sötét árnyalatot garantál. Késleltetett bronzosító hatóanyagai 4-8 órával a szoláriumozás után még sötétebb színt hoznak elő, mely 4-7 napig tartós és látványos marad. Ápoló összetevői finoman puhává varázsolják a bőrt.

Aletta

2014. szeptember 1.

Az egyik kedvenc Australian Gold krémem. Tartós, mélybarna színt ad, tökéletesen ápolja a bőröm. Kicsit férfias az illata, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.