Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bronzosítót tartalmazó szoláriumozás előtti krém, semleges illatú

Az Exclusive Colorush technológia és az azonnali bronzosító összetevők kombinációja csodálatos, elragadó színt garantál a bőrön. A természetes bronzosító tartalma, elősegíti a gyors barnulást A Shea vaj kivonata puhává és hidratálttá teszi a bőrt. Az Aloe Vera és a vitamin tartalma nyugtatja és feszesíti a bőrt. A természetes bronzosító tartalmának köszönhetően fokozza a természetes barnulási képességet. A speciális, gyorsan ható természetes összetevői azonnali mély, gazdag színárnyalatot kölcsönöznek a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia