Australian Gold

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 13.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fényvédők

Speciálisan arcápolásra kifejlesztve

Az érzékeny arcbőr fokozottan ki van téve a nap sugarainak, ezért extra törődést kíván.  AZ SPF 50 Face Guard rúd ideális az arc védelmére a szél, víz, és egyéb irritációk ellen. Az 50 faktoros napfényvédő tartalom segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarai ellen. Az arcbőrre kifejlesztett stift nemcsak az arcot védi, hanem kimondottan nagy segítséget nyújthat tetoválások, sebhelyek, anyajegyek és egyéb érzékeny bőrfelületek védelmében is.Olajmentes összetételének köszönhetően az arc nem fog zsírosodni, fényleni tőle. Az SPF 50 Face Guard zsírmentes krém egy új, praktikus, mini stift formában, amely könnyen elfér a táskádban vagy a zsebedben, így mindig magadnál hordhatod.

Chrissy

2016. november 6.

Azért vettem meg ezt a terméket, mert szerettem volna egy zsebben elférő fényvédőt, amit könnyen magammal tudok vinni a strandra és be tudom kenni a tetoválásaimat. Köztudottan fakítja őket a nap. Külföldön voltam ekkor és rettenetesen erős volt a nap a strandon, árnyék meg egy fia se. Kellett a védelem.
Viaszos feeling mikor felkeni az ember, kellemes illata is van. És a részletek:
Szájra nagyon nem ajánlom, rettenetes, ismétlem, rettenetes terpentin íze van, amit nem lehet csak fogkrémmel és fogkefével kimosni a szájból, úgyhogy ha ilyesmit nem viszel magaddal a strandra, akkor nagyon pórul jársz...mint én. Se ital, se rágó, semmi el nem vette a pocsék vegyszerízt, amire még most is undorral gondolok vissza. A szemkontúrt kenni se volt jó ötlet, de egy próbát megért....persze belefolyt a szemembe és csípett. A szemöldökömre jó volt és a testemen lévő tetkóra is, de így nem érte meg a befektetést és nem felelt meg a célnak. Egyébként a nagy melegben megolvadt kissé és hát igen, fénylik tőle az arc.
Végül a vállamon meg az orromon végezte, valahová csak el kellett kennem....de nem sikerült, ahhoz nem voltam eleget a napon, úgyhogy hazahoztam és bevetettem a szoliban is, kapott még egy esélyt. Mivel ott nem tölt az ember órákat nem folyt meg annyira és a felső szemhéjra meg a szemöldökömre mertem kenni, aztán ahogy kijöttem a gépből törcsivel letöröltem rögvest. Szájon is adtam neki még egy esélyt, próbáltam csak a kontúrra felvinni, de valahogy mégis jutott belőle belsőleg is és megint az a terpentin- íz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

Viaszos feeling mikor felkeni az ember, kellemes illata is van. És a részletek: