Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrbizsergető hatóanyagot tartalmazó mélybarnító szoláriumkrém, trópusi gyümölcs illatú

A StimuTan Complex összetevő segíti az aranybarna szín elérését, miközben egészséges ragyogást ad a bőrnek. Ez a gyorsan ható, a bőr felső rétegeit stimuláló, bizsergető formula növényi kivonatokkal élénkíti fel a bőrt, antioxidánsokat, vitaminokat és kiváló hidratáló anyagokat szállít a bőrbe, elősegítve a maximális melanin termelését.

annapanni

2013. október 8.

Ezt ajánlotta a szoliban a pultos, elég sok mindent próbált már onnan. Nem trópusi az illata, először nem is tetszett. Ilyenkor a hidegben mikor kilép az ember az utcára, jól jön, hogy sokáig még melegítő-bizsergető hatása van a krémnek. Hamar beszívódik és nem lesz zsíros a ruha utána. Sült bőrszag azért itt is van. Ha lehetne kapni, megvenném nagyban is, gondolom aranyárban. Öt csillag a krémnek, nekem egy jó nagy pofon a szolihasználat miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 8.