Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes bronzosítót tartalmazó gyorsbarnító szoláriumzselé, kókusz illatú

A természetes bronzosítókkal kevert egzotikus ausztrál esőerdő gyümölcseinek kivonata fantasztikusan sima, sötét színt eredményez, miközben táplálja és fiatalítja a bőrt. A bőrpuhító hatóanyagok, mint a kendermag olaj, a vitaminok és az Aloe Vera kondicionálja és hidratálja a bőrt, puha és sima érzetet biztosítva. A Gelée with Bronzer olyan egyedülálló formula, amely kombinálja az olaj barnító erejét, a testápoló hidratáló képességét és közben a gél tiszta érzetét adja. Ez a szuper bronzosító természetes, napcsókolta bőrképet biztosít. Kimagaslóan magas koncentrációban tartalmaz esszenciális zsírsavakat a fokozott hidratálásért. A zselé állaga miatt nem hagy ragacsos érzést, és gyorsan felszívódik. Kezdő szoláriumozóknak is ajánlott. Különösen ajánlott száraz bőrűeknek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anitaanett

2015. január 18.

Talán az egyik legjobb szolikrém, amit idáig használtam! Hatásos, nagyon kellemes az illata, igaz ára is van, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.