Australian Gold

Ár:   5150 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Hajápolók

UV-szűrős intenzív kondicionáló balzsam, napozáshoz és szoláriumozáshoz, trópusi illatú

Intenzív kondicionáló balzsam, mely gazdagon hidratálja a hajat és exkluzív védelmet nyújt neki. Az UV Repair technológiának köszönhetően védi a hajat az UV sugárzás káros hatásaitól, megakadályozza a kiszáradását és a szín kifakulását, legyen az természetes vagy festett árnyalat. Az UV Protect™ Complex vitaminok és természetes összetevők egyedülálló keveréke, mely táplálja a hajat. A kendermagolaj esszenciális zsírsavakat és aminosavakat tartalmaz, amelyek bizonyítottan segítik a keratin képződését, így végeredményben erősebb, egészségesebb hajat eredményez. Az aminosavak és a selyemkivonat biztosítják a puha, sima és fényes hajat. Az ausztrál komló kivonata javítja a sérült haj szerkezetét, növeli a vastagságát, miközben csökkenti a fejbőr irritációt. THC-mentes. Napozás és szoláriumozás előtti, akár mindennapi használatra!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)