Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2018. március 25.

Kiszerelés:   50 ml és 473 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Testápolók

THC- és parabénmentes barnaság-megőrző, öregedésgátló szoláriumozás utáni krém, édes gránátalma illattal.

A gránátalma, az acai bogyó és a goji bogyó kombinációja magas szintű hidratáló antioxidánsokat tartalmaz, amelyek segítenek megvédeni bőrt a külső hatásoktól, és ragyogóvá teszik, puhítják azt. A szuper gyümölcs kivonatok intenzíven hidratálnak, és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkeznek az igazán egészséges bőr érdekében. A gránátalmában rejlő magas C-vitamin tartalom megakadályozza a finom ráncok kialakulását az igénybe vett bőrön. A Hemp Nation® mindennapi használata a hidratált bőr érzését nyújtja egész nap. A HydraRich keverékben a kendermagolaj, a Shea-vaj, a jojoba és a glicerin tápláló keveréke tökéletes harmóniában együttműködik, így segítségükkel selymesen sima lesz a bőr. A vitaminok és a mikroszférák összesége megvédi a bőrt az öregedés jeleitől.  A Soft Focus mikroszférák szétszórják a fényt a bőrön, így láthatóan csökkentik a ráncokat és természetes ragyogással látják el a bőrt. Az alapvető zsírok és aminosavak tökéletes kombinációja újratölti a szomjas bőrt, így páratlan hidratációt biztosít, és bársonyosan puhává varázsolja azt. Az E-és B5-vitamin keveréke természetes védelmet nyújt az öregedés ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kinguska09

2018. május 9.

Gyakran jarok szolariumba igy fontos a borapolas persze anelkul is .
Ujkent erkezett a szoliba en elotte nem ismertem ezt a kremet de adtam neki egy eselyt es jol tettem az illata nekem nem tul eroteljes de nem is azert vettem meg viszont a kenhetosege tokeletes nagyon gyorsan hamar beszivja a borom nem ragadok tole es mivel nagy kiszereles elsore dragaltam a 4800 ftot erte de teljesen megeri mert “alig fogy” mivel egy erosebb textturaju kremrol van szo. Ha egyszer elfogy turi ujraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Gyakran jarok szolariumba igy fontos a borapolas persze anelkul is .

Szilvi92

2015. július 2.

az illata fantasztikus, a hatása még inkább.. elég fehér bőrű vagyok, így még nyár elején kétszer nagyon sikerült megégni. ezzel kenegettem napi kétszer és nem hámlottam le sehol ahol be lett kenve vele! nekem a pici kiszerelés van meg belőle, próba gyanánt rendeltem, de azt hiszem egyértelművé vált, hogy szükségem lesz a nagyra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

nikilane

2014. július 9.

Most járok az első tubusom utolsó cseppjeinél és biztos vagyok benne, hogy következő alkalommal, ha megyek a szolimba kérek egy újabb tubust.
Az illata alapvetően finom gyümölcsös, gránátalmás. De tényleg nem az illatától vagyok elájulva, hanem a hatásaitól.
Nem szoktam gyakran leégni a szoliban, de sajnos nagy ritkán előfordul, hogy megkap egy picit. De amióta ezt a krémet használom az ilyen kis megpirulások miatt már nem aggódok. Ha bekenem vele magamat időben nagyon szépen elmulasztja ezt a kis pirosságot, és még nem volt olyan, hogy lehámlottam volna ha ezt meg a hűsítő lötyit használtam.
Állagra nagyon jól kenhető, nem egy tömény krém, nem ragad, nagyon jól beszívódik, az illata is még sokáig érződik. Bátran ajánlom, mert megéri a közel 500ml ennyiért és ilyen minőségben. Ezt is bármelyik szoliban rendelhető vagy akár kapható is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Avicky

2013. november 8.

Ugyanaz vonatkozik rá, mint amit a kivis Hemp Nationnál írtam: nem az illat a nyerő benne, hanem az a tény, hogy szuper a bőröm mióta az Australian Gold testápolókat használom (mindegyiket)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

minaya

2013. május 15.

Szoli után mindig, mindenkinek kötelező a krém (közben a szolikrém is, de az más téma)!
Jól hidratál, gyorsan beszívódik, és nagy hagy maga után ragacsos érzést. Egyszerűen szereti a bőröm! :) Másnap is érzem a hatását és a friss illatát (még ruhadarabon is), de persze nem zavaróan. Én mind a 3 illatot végigpróbáltam, és mindet nagyon szerettem.
Elég nagy kiszerelésű (437? ml, vagyis átlag 2 normál testápoló egyben), így sokáig elég, és az ára sem vészes: kb. 3.000 (plusz-mínusz néhány száz forint).
Kipróbáltam, hogy nem kenem magam szoláriumozás utáni testápolóval, és tényleg gyorsabban kopott ki a színem, szóval valóban tartósabb barnaságot eredményez!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.