Australian Gold

Ár:   1090000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2013-as Australian Gold krémújdonság

A Best Line termékcsalád tagja. Aloe Vera bázisú, nyugtató-hidratáló bronzosító krém. Azonnali- és késleltetett bronzosítókat is tartalmaz, mint a DHA, Tyrosine és a Mahakanni dió kivonata.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sysy333

2013. április 24.

Évek óta járok szoláriumba, szinte már az összes krémet kipróbáltam, 2013-as újdonság révén ezt is. Az illata nagyon jó, de ezen kívül más pozitívumot nem tudok elmondani róla. Az állaga sem tetszett, nehezen kenhető, utána még darabkák is maradtak a bőrömön. Az ára viszont nagyon húzós, főleg hogy semmilyen eredményt nem tapasztaltam utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.