Australian Gold

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 15.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fényvédők

A továbbfejlesztett Z-Cote formula széles UV-spektrum ellen nyújt védelmet, kondicionálja és védi a bőrt 15, 30 vagy 50-es védőfaktorral. Minél nagyobb a faktorszám (SPF), annál hosszabb ideig élvezheted a napot leégés nélkül, miközben bőröd gyönyörűen és egyenletesen barnul! Az SPF 50 krém különösen ajánlott nagyon érzékeny bőrre, vagy a test olyan részeire, melyeket speciálisan akarunk védeni a naptól (pl. forradások, tetoválások, sebhelyek)! Krémes formulájának köszönhetően rendkívüli ápolást biztosít a bőrnek, de nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Extra vízállóság: a krém speciális összetevői garantálják, hogy a krém fennmarad a bőrön még vízzel való érintkezés, vagy izzadás után is. Érzékeny bőrre, vagy eddig kevés napsugárzásnak kitett bőrre válaszd az Australian Gold SPF krémeket!

DFI

2016. június 1.

Az illata isteni, még nem próbáltam napozáshoz, de az 50-es van meg, amihez nevetséges áron jutottam hozzá. Bízom a márka termékeiben, megelőlegezem azötöst, már az illata is megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 1.

absynthya

2015. április 12.

A Hardcore Black-et szoktam alá kenni nyaralásnál,és valami elképesztően szép szint eredményez a kettő együtt ! Nekem elég a 15-ös,és igy sem égek le soha,pedig legutóbb Spanyolországban gyakorlatilag egész nap kint voltam a tengerparton. Nagyon hamar felszivódik,nem hagy nyomot,szóval tökéletes! Mindenkinek csak ajánlani tudom,pláne,hogy nagyon kevés elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 12.