Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2019. június 10.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2013-as Australian Gold krémújdonság

A Premium Line termékcsalád tagja. DHA-tartalmú bronzosító, Mahakanni dió kivonattal, 92-féle esszenciális ásványi anyaggal és platina kivonattal. Revitalizáló- és bőrfeszesítő hatású a kollagén tartalmának köszönhetően. Trópusi illatú.

absynthya

2015. április 19.

Szerelem volt a mienk első nekifutásra. Nagyon hamar beszivódok,kellemesen kenhető,isteni az illata,és még 3 nap múlva is folyamatosan barnulok tőle..Mélyen hidratál,és valóban feszesit. Nagyon nagyon szeretem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 19.