Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Enyhe bőrpírt okozó barnító keverék öregedés gátló-, és feszesítő testkontúr javító adalékkal

A Body Blush keverék a biotechnika forradalma: egy fotokémiai reakció által előidézett azonnali, sugárzó izzásért, melyet fantasztikus, hosszantartó mélybarna szín követ. A Color Booster technológia 24 órás folyamatos hidratálást biztosít. Hatása a mélysötét barnaság. Öregedésgátló és karcsúsító keverék Lipocare adalékkal. Testkontúr javító és cellulit ellenes formula a feltűnően karcsú, feszes, fiatalos alakért. A Tanfresh keverék segít megőrizni az üde, friss illatot a szoláriumozás után is.

Kiszerelés: 15 ml-es tasakos, vagy 250 ml-es