Australian Gold

Ár:   1400000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

18x-os bronzosítót tartalmazó szoláriumozás előtti krém, gyümölcsös illatú

18-szoros bronzosító tartalma azonnali vibráló ragyogású, barna színt kölcsönöz, mely 8 napig tartósan látszódik. A 18 dimenziós ultra-hatású bronzosítók technológiája biztosítja a maximális, brilliánsan gyönyörű színt. Szoláriumozás közben megnyugtató felmelegedés érezhető a HeatWave formulájának köszönhetően. Ez a keverék a biotechnika forradalma: egy fotokémiai reakció által előidézett azonnali, sugárzó izzásért, melyet fantasztikus, hosszantartó mélybarna szín követ. Tingle összetevőinek köszönhetően felpezsdíti a vérkeringést, és fokozza a mély, sötét barnaságot. Enyhe bőrpírt okoz és így elősegíti a barnulási folyamatot, miközben lágyan melegíti a bőrt. Az opál kivonat élénkíti és fiatalítja a bőrt, a Mahakanni kivonat pedig azonnali, hosszantartó, csillogó barnaságot eredményez. A TanFresh keverék növeli a barnulás utáni frissességet és semlegesíti a kellemetlen szagokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia