Australian Gold

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtti természetes bronzosító, egzotikus gyümölcsös illatú

Gyorshatású, sötét bronzosító koktél, mely természetes bronzosítók tökéletes elegye a mély, és azonnali színért. A bronzosítók a hosszantartó barnulásért felelősek, és segítenek megőrizni a strandon szerzett sötét színt a téli időszakban is.

A Marathon Color™ technológiának, vagyis a DHA és kék-zöld algák kivételes keverékének köszönhetően napokkal tovább megőrzi a bőr barnaságát. A speciális olajok és a shea vaj együttes hatásának köszönhetően, a bőrt ellenállhatatlanul simává és puhává varázsolják, miközben felkészítik a szoláriumozásra. Kiváló minőségű bőrkezelő összetevők kombinációját tartalmazza a fiatalos, és rugalmas bőrért. A vitaminok és hidratálók keveréke ellenállhatatlanul sima bőrt varázsolnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia