Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fényűző, súlytalan hidratálás érhető el ezzel a különleges formulával, amely ásványi anyagokat és turmalint tartalmaz, hogy a bőr igazán bársonyos legyen. A Turmalin egy természetes energizáló ásvány, amely fokozza a barnaságot, és segít az extra sötét árnyalatok elérésben. A földi ásványok bőrfeszesítő- és melanin színfokozó hatása garantálja a mély, sötét bőrszínt és tónusos testkontúrt. A vitaminok és az ásványi anyagok nagyszerű ápolást és védelmet biztosítanak a bőrnek. Bőrnyugtató összetevői, mint az Aloe Vera, az Allantoin, a B5 ProVitamin és E-vitamin biztosítják az egészséges és ragyogó bőrt. A Tanfresh keverék növeli a barnulás utáni frissességet és semlegesíti a szoláriumozás utáni szagokat, így tiszta és frissítő érzést biztosít.

Parabén-mentes termék, mely tökéletes az érzékeny bőrűeknek, vagy allergiásoknak is.