Australian Gold

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2018. május 27.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fényvédők

Tetoválás fakulását gátló rúd, kakaó illatú. Napozáshoz és szoláriumozáshoz, 60 faktoros fényvédelemmel.

Axelandra

2018. május 24.

Jó sokáig elég, lassan egy éve kenegetem. Illata nagyon finom; érezhető azért a krémes réteg felkenés után, de nem zavaró. Kiszerelés praktikus,bár a hátamat nyilván nem érem el vele :D de igyekszem védeni a tetoválásaim
Nyaralásra is vittem magammal,arcra is hasznos volt-tenger mellett rommá égett volna a fejem nélküle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.