Ava

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zazzie, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

3x gyorsabban és hatékonyabban növeli a bőr hidratáltságát, mint a tiszta hyaluronsav. Származása: piros Algae Furcellaria Lumbricalis. Aktivizálja a bőr epidermális rétegében a hyaluronsav természetes szintézisét. Serkenti a bőr valamennyi rétegében a ceramid termelést, megújítja és erősíti a kollagén szövetet, belülről tölti fel a ráncokat. A magas szintű technológiával készült aktív hidratáló koncentrátum megköti és megfogja a bőr mélyebb rétegeiben lévő víz részecskéket, valamint helyreállítja a felhám természetes nedvesség tartalékát, így a felvitel után már 4 órával jelentősen megnő az arc bőrének hidratáltsága, melynek köszönhetően a bőr visszanyeri egészséges színét, ill. rugalmasságát.

MaFa

2019. február 22.

Használom a kollagénes változatát is. Igazából semmi különbséget nem tapasztaltam a kettő között. Reggelente használom hidratáló krémmel együtt. Annyi, hogy frissebb lesz tőle az arcom. A ráncokat nem tünteti el, főleg nem a nevető ráncokat, amik jó mélyen vannak. Nem egy csodaszer, de ilyen összegtől nem is vártam mást. Az elvárásaimnak megfelelt.

Update: Több mint fél éve használom és az egyetlen bajom az, hogy csípi a bőrömet, leginkább a szemem körül. Előfordul, hogy a szemem sarka kipirosodik. Szóval most már csak azért használom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Renatabaroness

2018. augusztus 22.

Egy barátnő folytán figyeltem fel a hyaluron savra. Ő Eucerin krémet használ, ami neki halványította a ráncait. Majdnem vettem valamit, de megtaláltam egy 2 éve vásárolt palackot, ezt az Avat, amit anyukámnak adtam. Miután kentem magamra, ahogy ígérte néhány óra múlva megnőtt a bőröm hidratáltsága. Olyan lett, amit kerestem a többi krémnél pl. egy Yves Rochernél. Ami nagy különbség, hogy ugye nincs olaj féle benne! Kevés krémet próbáltam, de mind után inkább zsír réteg maradt az arcomon. Ez viszont! Az érzés nagyon jó!
Lehet, hogy már nem fogok a ráncosodás javítására krémet próbálgatni, mert az is gondolom, hogy az inkább teljes test szintű feladat. Pl. kollagénes kiegészítőt fogyasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

powderwoman

2017. november 5.

Kollagénes verziója nagyon tetszett, ebben viszont csalódtam, mert hidratálni minimálisan hidratált, más krémekkel nem volt jóban, viszont kicsit kipirosította az arcom reggelre (általában este használtam). Elhasználtam, de nem újravevős. Mivel nem egy drága termékről van szó, és lehet hogy másnál használ is, így csak 2 csillagot vonok le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Limadunia

2017. május 25.

Már nem azért a dobozon ez áll: Epidermális Hyaluronsav...
Összetevők NUKU Hyaluronsav?????

Helyette van glycerin (második helyen) gélesítő stb... Nagyon nagy átbaszás ez a termék, nekem bioboltban nyomták kezembe azzal, hogy Hyaluronsav és mivel siettem át se olvastam az összetevőket. Mondjuk már az árából lehet következtetni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Már nem azért a dobozon ez áll: Epidermális Hyaluronsav...
Összetevők NUKU Hyaluronsav?????

ZiAn

2016. december 6.

Kényszermegoldás volt, elfogyott a koràbbi szérum, ezért gyors megoldás kellett amíg a pótlás megérkezik.Jó áron jutottam hozzá ès bìztam is benne, de nekem nem jött be. Már az adagolásával meggyűlt a bajom, mert nehezen tudtam felszívni az anyagot. Hatását tekintve vannak ennél sokkal jobb termékek, igaz nem ennyiért. Nem veszem újra az egészen biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Zany

2016. február 11.

Ezt is hébe-hóba használom.
Gyorsan beissza a bőr, de nemhogy hidratáltságot éreznék, hanem inkább picit húzódik utána a bőröm.
De eddig egyik hyaluronsavas kencénél sem éreztem azt a hűha hatást....lehet, hogy az én bőröm nem szereti a hyaluront....nem tudom, nem értem.
Paskolom, paskolom ezt is mindenhova, 1 másodperc alatt beissza a bőröm, majd picit húzódik.
Ezért az önmagában okozott hatásáról nem tudok nagyon nyilatkozni, mert a picit húzódó érzés idegesít, így mindig teszek fölé valamilyen kencét és úgy már jó.
Ugyanez van a AVA KOLLAGÉN BŐRFESZESÍTŐ AMPULLA-val.

Amit viszont imádok, az a kiszerelése, mert egyszerű használni, a pipettával egy csepp sem megy kárba semmiből, és célzottan oda teszem, ahova szeretném.
Szóval ismerkedünk, ismerkedünk...de majd updatelek...mert nem értem, hogy miért okozza ezt a bőrszárazsságot, holott pont szépen kellene hidratálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Ezt is hébe-hóba használom.
Ugyanez van a AVA KOLLAGÉN BŐRFESZESÍTŐ AMPULLA-val.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.