Ava

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zazzie, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• KOLLAGÉN - az egyik legfontosabb összetétele a bőrmegújulásnak. Hiánya felelős a ráncok kialakulásáért és a gyorsabb öregedésért.
  • PEPTAN® COLLAGE PEPTIDE - a hidralizált tengeri kollagén 100%-ban természetes összetétel: 18 aminosavat tartalmaz, melyek a bőrben lévő természetes kollagén szintézishez szükségesek. Kicsi molekulamérete miatt mélyen tud a bőrbe jutni, így célzottan a bőr mély rétegében fejti ki bőrfiatalító és vízmegkötőképesség-javító hatását, erős felszívódásával, mélyen beépülő bázisanyagként, tartósan és hosszan fejtve ki hatását, látványos mélyhidratáló, rugalmasító és bőrfiatalító tulajdonságával.

Ajánlott: száraz, érett bőr, ill. hosszantartó napozás után

AnnaLAKK

2019. szeptember 2.

Ár érték arányban jónak számító terméket kipróbálásra megvettem. Mivel nem volt túl drága csodát nem vártam tőle, de az elvárásaimat felül múlta több szempontból is. Reggel este használtam először a bőrömre a hidratáló krémem alá. Jól működött enyhén ugyan, de fezesítette a bőrömet. Arra gondoltam, hogy kipróbálom a terhességi csíkjaimon is, hátha működik. Szerencsére jól gondoltam, harmadik hete kenegetem a karcsúsító krémem alá és halványodnak a csíkjaim, ugyan még nem tűntek el, de már sokkal jobban néznek ki. A csomagolása nagyon tetszik a pipettával annyit tudok kivenni amennyire szükségem van. Most fogom újra venni a terméket, mindenkinek ajánlom. Szerintem más terméket is kipróbálok tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

mizantrop

2019. július 28.

Már több mint egy hete reggel és néha este is használom és nagyon elégedett vagyok ezzel az Ava termékkel is. Nagyon szereti a vízhiányos bőröm, szépen feltölti ez a kis szérum, teljesen kisimul tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Ginatural

2019. július 2.

Nagyon örülök, hogy ezt megtaláltam! Tudom tudom , hogy a bőrön keresztül bejuttatott kollagénnek eléggé vitatott a hatása, de én úgy voltam vele, hogy ilyen olcsó és szép összetevős terméknél nem vacilálok és amúgy is nyárra kerestem egy plusz kis szérumot mert ilyenkor nem használok reggelente krémet. Nekem abszolút remek választás volt. Hidratál nem ragad és olyan frissességet ad, hogy már más nem is feltétlenül kell fölé ( kivéve a fényvédőt)😊. Nekem megért ennyit és a hatása is megfelelő, ennyit vártam tőle. Ha netán még egy plusz kis kollagén is jut a bőrömbe az meg csak plusz haszon😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

szilvia.bano

2019. április 30.

Nekem nem idézett elő semmilyen változást a bőröm állapotában, valószínűleg azért mert alapból is jó a bőröm. Száraz bőrtípusom van, szűkek a pórusaim, mitesszerek nem jellemezőek, pattanások még kevésbé, ránckezdeményem alig van még. Viszont anyukám azt mondta, neki szebb bőrképet eredményezett, tehát ő érzett különbséget. Most a retinolos szérumot használom, az jobban bejött, mert világosít és bőrkisimító hatása is van. A kollagénnek azok alapján amit olvastam róla nincs közvetlen ránccsökkentő hatása. Mindenesetre jók ezek az Ava termékek, ilyen minőségű szérumokat ennél csak drágábban lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

MelindaBB

2019. április 2.

3 hete használom, bioboltból rendeltem. Nekem nagyon tetszik eddig, különösebb csodát nem várok tőle, de nagyon szépen beszívódik és nagyon jól működik minden egyéb más krémmel. Nappalra is és éjszakára is be szoktam kenni. Sőt, pont nemrég egy rég látott ismerősöm mondta, h milyen baba arcom van. Leesett az állam, mert sosem volt baba arcom, de ezek szerint most szép állapotban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

oliviag

2019. február 25.

Az illata tényleg kellemetlen, és nem tudom mennyire hatásos, viszont az én gyakran kiszáradó bőrömet szépen rendbe tette, reggelente tényleg frissebb az arcom tőle. Nálam bevált, hamar beszívódik, nem hagy maga után ragadós érzetet, az arcom szebb tőle és az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

MaFa

2019. február 22.

Szemkörnyékemre használom,főleg esténként. Azt tapasztaltam, hogy reggelente friss a bőröm. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Ennyi pénzért megéri.
Update: Több mint fél éve használom és az egyetlen bajom az, hogy csípi a bőrömet, leginkább a szemem körül. Előfordul, hogy a szemem sarka kipirosodik. Szóval most már csak azért használom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

cukianyuci

2019. január 27.

Krémmániás vélemények alapján tettem próbát. Nagyon szuper, látványos a használata, pihe puha feltöltött bőr. Ennyiért ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Sztellaaaaa

2019. január 26.

Nem kellemes illatú ugyan, de csak az van benne amire ténylegesen szükség van egy szérumban, az első használat után érezhető a hatás, feszesít, "feltölt". Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Szofia1981

2019. január 6.

1 hónapja használom, semmilyen változást nem tapasztaltam. Ugyanannyi apró ráncom van, mint előtte. Ha egy picit is halványul a használatával, visszajövök és felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.