Ava

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zazzie, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• KOLLAGÉN - az egyik legfontosabb összetétele a bőrmegújulásnak. Hiánya felelős a ráncok kialakulásáért és a gyorsabb öregedésért.
  • PEPTAN® COLLAGE PEPTIDE - a hidralizált tengeri kollagén 100%-ban természetes összetétel: 18 aminosavat tartalmaz, melyek a bőrben lévő természetes kollagén szintézishez szükségesek. Kicsi molekulamérete miatt mélyen tud a bőrbe jutni, így célzottan a bőr mély rétegében fejti ki bőrfiatalító és vízmegkötőképesség-javító hatását, erős felszívódásával, mélyen beépülő bázisanyagként, tartósan és hosszan fejtve ki hatását, látványos mélyhidratáló, rugalmasító és bőrfiatalító tulajdonságával.

Ajánlott: száraz, érett bőr, ill. hosszantartó napozás után

Nyuszi

2021. február 22.

Már egy hónapja használom. Szeretem. Az esti hidratálóba szoktam belekeverni 4-5 cseppet, tehát a zárórétegbe kerül. De van, amikor a csiga mucinnal viszem fel. Egy hónap után már biztos, hogy nem csinál puklikat a bőrömre, és nem tömíti el a pórusaimat. Kifejezetten segít abban, hogy puha és selymes legyen a bőröm. Nem zsírosít, így reggel is belekeverhető a hidratálóba, és nem is kukacosodik nálam semmivel. Réteges és minimál rutinban is jól teljesített. Szerintem óriási elvárásokat nem kell vele szemben támasztani, a kollagén kívülről nem hatol be és nem feszesít, viszont sokat segít a hidratálásban, ami gyakorlatilag a legeslegfontosabb dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 22.

drozsi

2021. február 11.

Pihe puha bőrt eredmenyez, gyorsan beszivodik, szereti az erzekeny borom! Ar-ertek aranyban 5*
Sajnalom hogy nem elobb talaltam ra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Sajnalom hogy nem elobb talaltam ra

R.Szandra

2020. december 15.

Kiváló termék, a bioboltban ajánlották, mindig bemegyek nézelődni ránctalanítás témakörben. 2 hete használom és a bőröm jóval puhább feszesebb. (Amúgy már simán ki merek menni utcára bb krém nélkül)
Más szérumokkal ellentétben ennél nincs az a kifeszítő érzés, hanem teljesen puha és hidratált lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Papec2

Korcsoport: >54
2020. november 27.

Nagyon jó kis cucc! Reggel és este használom az Ava feszesítő cseppeket, ezt is köztük. Könnyen felszívódik, bele kell masszírozni a bőrbe. Nem egy nap alatt segít, de igazán szép lett tőle az arcom. Az ára pedig megdöbbentően jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 27.

erasm98

2020. november 27.

Nem őrült mód feszesít, de azért beépítem a rutinba.. Nincsenek még igazán ráncaim, viszont a szám környékén már nem olyan feszes a bőr. Szépen feltölt azon a területen, pont annyira, hogy nem gondolkozok mostmár hialuronsavas töltésben. Néhány hete gondokodtam el rajta, de igazából 30-40 éves koromig nem szeretnék semmilyen beavatkozást, úgyhogy összességében én örülök, hogy megtaláltam, nagyon jó árbn van. Még tesztelem a márka 1-2 másik termékét is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Legadema

2020. november 2.

2 hete használom ezt a szérumot nappal és este is. De nekem semmi változást nem hozott. Semmit. A vélemények után ennél többet vártam.
Nem tartom valószínűnek, hogy újra veszem. És nappal smink alá én személy szerint nem ajánlom, mivel egy idő után el kezd lehámlani az arcomról. Kár, mert árban tényleg jó lett volna, viszont igy nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

nudelover

2020. június 12.

Meglepődtem, mert én n3m igazán hiszek a kollagénes dolgokban, főleg, amit a bőrre kenek, de a munkahelyemen a csajok úgy ráharaptak, h nekem is muszáj volt :D Én már kb egy éve veszem újra, ha napi szinten használom, láthatóan babább a bőröm. Ha elfeledkezem róla és mittomen heti egyszer bekenem, kevésbé látható az eredmény, de másnapra akkor is szebb lesz. Nekem nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

MelindaBB

2020. május 20.

3 hete használom, bioboltból rendeltem. Nekem nagyon tetszik eddig, különösebb csodát nem várok tőle, de nagyon szépen beszívódik és nagyon jól működik minden egyéb más krémmel. Nappalra is és éjszakára is be szoktam kenni. Sőt, pont nemrég egy rég látott ismerősöm mondta, h milyen baba arcom van. Leesett az állam, mert sosem volt baba arcom, de ezek szerint most szép állapotban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

AnnaLAKK

2019. szeptember 2.

Ár érték arányban jónak számító terméket kipróbálásra megvettem. Mivel nem volt túl drága csodát nem vártam tőle, de az elvárásaimat felül múlta több szempontból is. Reggel este használtam először a bőrömre a hidratáló krémem alá. Jól működött enyhén ugyan, de fezesítette a bőrömet. Arra gondoltam, hogy kipróbálom a terhességi csíkjaimon is, hátha működik. Szerencsére jól gondoltam, harmadik hete kenegetem a karcsúsító krémem alá és halványodnak a csíkjaim, ugyan még nem tűntek el, de már sokkal jobban néznek ki. A csomagolása nagyon tetszik a pipettával annyit tudok kivenni amennyire szükségem van. Most fogom újra venni a terméket, mindenkinek ajánlom. Szerintem más terméket is kipróbálok tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

mizantrop

2019. július 28.

Már több mint egy hete reggel és néha este is használom és nagyon elégedett vagyok ezzel az Ava termékkel is. Nagyon szereti a vízhiányos bőröm, szépen feltölti ez a kis szérum, teljesen kisimul tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.